Jeugd
 

Jongens B05 5e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Coen van der Zalm
Coach 2 Robert Wijnands
Manager Yvonne Goekoop
Trainer Alison Lee
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht JB3 Forescate JB3 12:00
HDS JB4 Klein Zwitserland JB5 15:30
Leiden JB5 Zoetermeer JB3 11:45
Pollux JB1 Rotterdam JB5 11:30

Arbitrage verplichting Jongens B05

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 13:15 Jongens D03 Hockey Club Rotterdam JD2 Thom  Carsouw , Berend  Buitenhuis
6-4-2019 13:15 Jongens D05 HCRB JD2 Walter  Davidson , Jop  Goekoop
30-3-2019 10:15 Jongens D06 HC Pijnacker JD3 MichaĆ«l de Bruijn , Max  Wijnands
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rotterdam JB5 8 18 6 0 2 36 17 0
2 Klein Zwitserland JB5 8 17 5 2 1 27 15 0
3 Forescate JB3 8 14 4 2 2 32 23 0
4 Leiden JB5 8 12 4 0 4 23 22 0
5 Zoetermeer JB3 8 10 3 1 4 18 21 0
6 Pollux JB1 8 10 3 1 4 13 20 0
7 Barendrecht JB3 8 9 3 0 5 15 18 0
8 HDS JB4 8 3 1 0 7 11 39 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3 11:45 thuis - Veld 5
6 apr Hockeyclub Barendrecht JB3 11:45 thuis - Veld 3
13 apr HDS JB4 n.n.b uit
11 mei VMHC Pollux JB1 n.n.b thuis
18 mei Hockey Club Rotterdam JB5 n.n.b uit
25 mei Klein Zwitserland JB5 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Pollux JB1 Zoetermeer JB3 3-2
zaterdag 3 november 2018
Zoetermeer JB3 Leiden JB5 4-3
Forescate JB3 Barendrecht JB3 5-4
Klein Zwitserland JB5 HDS JB4 7-1
Rotterdam JB5 Pollux JB1 7-0
zaterdag 10 november 2018
HDS JB4 Forescate JB3 0-7
Rotterdam JB5 Zoetermeer JB3 3-1
Barendrecht JB3 Leiden JB5 3-0
Pollux JB1 Klein Zwitserland JB5 3-3
zaterdag 17 november 2018
Forescate JB3 Pollux JB1 2-0
Klein Zwitserland JB5 Rotterdam JB5 3-2
Zoetermeer JB3 Barendrecht JB3 2-1
zaterdag 24 november 2018
Klein Zwitserland JB5 Zoetermeer JB3 3-2
Rotterdam JB5 Forescate JB3 5-3
HDS JB4 Barendrecht JB3 2-1
Pollux JB1 Leiden JB5 1-2
zaterdag 1 december 2018
Leiden JB5 HDS JB4 3-2
HDS JB4 Rotterdam JB5 2-5
Barendrecht JB3 Klein Zwitserland JB5 3-2
Leiden JB5 Forescate JB3 4-7
zaterdag 9 maart 2019
Barendrecht JB3 Pollux JB1 2-0
Leiden JB5 Rotterdam JB5 5-0
HDS JB4 Zoetermeer JB3 1-2
Forescate JB3 Klein Zwitserland JB5 2-2
zaterdag 16 maart 2019
Klein Zwitserland JB5 Leiden JB5 3-2
Rotterdam JB5 Barendrecht JB3 3-1
Zoetermeer JB3 Forescate JB3 4-4
Pollux JB1 HDS JB4 3-1
zaterdag 23 maart 2019
Zoetermeer JB3 Pollux JB1 1-3
Rotterdam JB5 HDS JB4 11-2
Klein Zwitserland JB5 Barendrecht JB3 4-0
Forescate JB3 Leiden JB5 2-4