Jeugd
 

Jongens B04 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 William Heijl
Manager Alexandra Blackman
Trainer Isabelle Gerrits
Trainer William Heijl
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs JB3 Leiden JB4 16:45
Cartouche JB6 Pijnacker JB2 17:45
HCRB JB2 HDS JB3 15:30
Schiedam JB3 Gouda JB2 13:30

Arbitrage verplichting Jongens B04

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 10:15 Jongens C04 MHC Forescate JC4 Rubian  Heijl , Hugo  Kroep
13-4-2019 10:15 Meisjes D06 V.M.H.C. CARTOUCHE MD6 Pieter  Nije , Philip  Koller
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDS JB3 8 24 8 0 0 50 12 0
2 Leiden JB4 8 18 6 0 2 39 15 0
3 Gouda JB2 8 16 5 1 2 24 18 0
4 Pijnacker JB2 7 14 4 2 1 28 17 0
5 Cartouche JB6 8 6 2 0 6 8 34 0
6 Schiedam JB3 7 4 1 1 5 13 25 0
7 HCRB JB2 7 3 1 0 6 18 35 0
8 Berkel-Rodenrijs JB3 7 3 1 0 6 12 36 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB3 16:45 uit
6 apr HDS JB3 15:30 uit
13 apr Goudse MHC JB2 11:45 thuis - Veld 6
11 mei HC Pijnacker JB2 n.n.b uit
18 mei HCRB JB2 n.n.b thuis
25 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JB6 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Berkel-Rodenrijs JB3 HDS JB3 1-7
Schiedam JB3 Leiden JB4 1-4
HCRB JB2 Pijnacker JB2 2-4
zaterdag 3 november 2018
Leiden JB4 Berkel-Rodenrijs JB3 9-2
Gouda JB2 Schiedam JB3 3-1
Pijnacker JB2 Cartouche JB6 9-1
HDS JB3 HCRB JB2 8-1
zaterdag 10 november 2018
Schiedam JB3 Pijnacker JB2 3-3
Cartouche JB6 HCRB JB2 2-4
Leiden JB4 HDS JB3 3-4
Berkel-Rodenrijs JB3 Gouda JB2 2-7
zaterdag 17 november 2018
HDS JB3 Cartouche JB6 10-1
HCRB JB2 Schiedam JB3 2-3
Pijnacker JB2 Berkel-Rodenrijs JB3 4-1
Gouda JB2 Leiden JB4 0-4
zaterdag 24 november 2018
Schiedam JB3 Cartouche JB6 1-2
Gouda JB2 HDS JB3 1-4
Berkel-Rodenrijs JB3 HCRB JB2 5-3
Leiden JB4 Pijnacker JB2 2-3
zaterdag 1 december 2018
Cartouche JB6 Gouda JB2 1-2
zaterdag 9 maart 2019
Schiedam JB3 HDS JB3 2-7
Cartouche JB6 Berkel-Rodenrijs JB3 1-0
HCRB JB2 Leiden JB4 3-7
Pijnacker JB2 Gouda JB2 3-3
zaterdag 16 maart 2019
Leiden JB4 Cartouche JB6 6-0
Gouda JB2 HCRB JB2 6-3
HDS JB3 Pijnacker JB2 5-2
zaterdag 23 maart 2019
HDS JB3 Berkel-Rodenrijs JB3 5-1
Leiden JB4 Schiedam JB3 4-2
Gouda JB2 Cartouche JB6 2-0