Jeugd
 

Jongens B02 1e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Friso Zeverijn
Coach 2 Karlijn Vogel
Coach 2 Michael Vogel
Manager Cynthia Fikkert
Trainer Bruno Sousa
Trainer Thomas Visser
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Ommoord JB1 HGC JB2 17:45
Ring Pass Delft JB2 Leiden JB2 15:45
Schiedam JB1 Forescate JB1 12:30
Ypenburg JB2 Cartouche JB2 14:15

Arbitrage verplichting Jongens B02

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 10:15 Jongens C04 HC Alphen JC2 Guus  Fikkert , Dam  Lefeber
6-4-2019 16:15 Jongens C05 HC Delfshaven JC1 Julius  Richardson , Wessel  Truijen
6-4-2019 10:15 Jongens D04 MHC Forescate JD2 Matthijs  Lodders , Quinten  Flierman
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate JB1 8 24 8 0 0 35 6 0
2 Ring Pass Delft JB2 8 18 6 0 2 22 15 0
3 Schiedam JB1 8 14 4 2 2 25 19 0
4 Ommoord JB1 8 13 4 1 3 30 20 0
5 Cartouche JB2 8 12 4 0 4 18 16 0
6 HGC JB2 8 7 2 1 5 15 28 0
7 Leiden JB2 8 4 1 1 6 13 27 0
8 Ypenburg JB2 8 1 0 1 7 10 37 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Ring Pass Delft JB2 15:45 uit
6 apr MHC Forescate JB1 14:00 thuis - Veld 2
13 apr HC Ypenburg JB2 14:00 uit
11 mei HGC JB2 n.n.b thuis
18 mei OMHC JB1 n.n.b thuis
25 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JB2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Ommoord JB1 Forescate JB1 0-1
Ypenburg JB2 HGC JB2 1-6
Ring Pass Delft JB2 Cartouche JB2 3-1
Schiedam JB1 Leiden JB2 7-2
zaterdag 3 november 2018
Cartouche JB2 Ypenburg JB2 3-2
HGC JB2 Ommoord JB1 0-7
Forescate JB1 Schiedam JB1 5-1
Leiden JB2 Ring Pass Delft JB2 3-4
zaterdag 10 november 2018
Forescate JB1 Leiden JB2 4-0
Ypenburg JB2 Ring Pass Delft JB2 2-4
Ommoord JB1 Cartouche JB2 2-1
Schiedam JB1 HGC JB2 5-1
zaterdag 17 november 2018
Leiden JB2 Ypenburg JB2 2-0
HGC JB2 Forescate JB1 0-3
Cartouche JB2 Schiedam JB1 4-1
Ring Pass Delft JB2 Ommoord JB1 5-3
zaterdag 24 november 2018
Ommoord JB1 Ypenburg JB2 8-2
HGC JB2 Leiden JB2 3-3
Forescate JB1 Cartouche JB2 4-1
Schiedam JB1 Ring Pass Delft JB2 3-0
zaterdag 9 maart 2019
Cartouche JB2 HGC JB2 5-2
Ommoord JB1 Leiden JB2 4-1
Ring Pass Delft JB2 Forescate JB1 2-3
Ypenburg JB2 Schiedam JB1 2-2
zaterdag 16 maart 2019
Leiden JB2 Cartouche JB2 1-3
HGC JB2 Ring Pass Delft JB2 0-3
Schiedam JB1 Ommoord JB1 4-4
Forescate JB1 Ypenburg JB2 9-0
zaterdag 23 maart 2019
HGC JB2 Ypenburg JB2 3-1
Forescate JB1 Ommoord JB1 6-2
Leiden JB2 Schiedam JB1 1-2
Cartouche JB2 Ring Pass Delft JB2 0-1