Jeugd
 

Jongens A04 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Paul Jansen
Manager Cees de Maar
Trainer Alison Lee

Verslagen

Tegenstander Datum
HCGO JA1 8-9-2018
Dordrechtse Mixed Hockey Club JA3 15-9-2018
Klein Zwitserland JA5 22-9-2018
HC Nieuwkoop JA1 6-10-2018
Klein Zwitserland JA5 10-11-2018
Noordwijk JA2 17-11-2018
HGC JA2 24-11-2018
HC Nieuwkoop JA1 1-12-2018
Hockeyclub Alkemade JA1 9-3-2019
Catwijck JA1 16-3-2019
HC Nieuwkoop JA1 23-3-2019
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alkemade JA1 Catwijck JA1 16:00
HGC JA2 Nieuwkoop JA1 14:15
Klein Zwitserland JA5 Noordwijk JA2 17:30

Arbitrage verplichting Jongens A04

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 11:45 Jongens B03 hdm JB4 Olivier  Meijer , Koen de Regt
13-4-2019 11:45 Jongens B04 Goudse MHC JB2 Lex  Visser , Jip  Wessels
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nieuwkoop JA1 7 19 6 1 0 33 11 0
2 HGC JA2 6 13 4 1 1 24 18 0
3 Catwijck JA1 7 12 4 0 3 18 13 0
4 Alkemade JA1 7 10 3 1 3 26 20 0
5 Noordwijk JA2 6 7 2 1 3 15 14 0
6 Klein Zwitserland JA5 6 3 1 0 5 13 24 0
7 Leiden JA4 7 3 1 0 6 7 36 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 apr Klein Zwitserland JA5 13:00 uit
13 apr Noordwijk JA2 13:15 thuis - Veld 6
11 mei HGC JA2 n.n.b thuis
18 mei Hockeyclub Alkemade JA1 16:00 uit
25 mei Catwijck JA1 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
HGC JA2 Catwijck JA1 2-4
zaterdag 3 november 2018
Nieuwkoop JA1 HGC JA2 4-4
Catwijck JA1 Alkemade JA1 3-1
Noordwijk JA2 Klein Zwitserland JA5 4-2
zaterdag 10 november 2018
Alkemade JA1 Nieuwkoop JA1 2-5
Leiden JA4 Klein Zwitserland JA5 2-0
Catwijck JA1 Noordwijk JA2 3-1
zaterdag 17 november 2018
Noordwijk JA2 Leiden JA4 6-1
Klein Zwitserland JA5 HGC JA2 2-4
Nieuwkoop JA1 Catwijck JA1 3-0
zaterdag 24 november 2018
HGC JA2 Leiden JA4 6-2
Nieuwkoop JA1 Noordwijk JA2 4-1
Alkemade JA1 Klein Zwitserland JA5 7-4
zaterdag 1 december 2018
Alkemade JA1 Noordwijk JA2 1-1
Leiden JA4 Nieuwkoop JA1 1-8
zaterdag 9 maart 2019
Klein Zwitserland JA5 Catwijck JA1 3-1
Leiden JA4 Alkemade JA1 0-8
zaterdag 16 maart 2019
Catwijck JA1 Leiden JA4 5-0
Alkemade JA1 HGC JA2 4-5
Nieuwkoop JA1 Klein Zwitserland JA5 6-2
zaterdag 23 maart 2019
Nieuwkoop JA1 Leiden JA4 3-1
Noordwijk JA2 Alkemade JA1 2-3
Catwijck JA1 HGC JA2 2-3