Jeugd
 

Jongens A02 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Mischa Simon
Coach 2 Joyce Visser-Meerdink
Manager Christianne de Groot
Manager Christianne Klautz
Trainer Oscar Allan
Trainer Thomas Visser
Trainer Joyce Visser-Meerdink
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
HUDITO JA3 Cartouche JA3 16:00
Leiden JA2 Zoetermeer JA2 15:45
hdm JA3 HGC JA3 14:45

Arbitrage verplichting Jongens A02

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 17:45 Meisjes B04 L.S.C. ALECTO MB2 Pieter-Jan  Visser , Quinten  Ouali
13-4-2019 17:45 Jongens C05 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC3 Tijmen  Simon , Ties  Burghouts
30-3-2019 12:30 Meisjes B01 MHC de Reigers MB1 Martijn  Wolters
30-3-2019 13:15 Jongens B03 Klein Zwitserland JB3 Amar de Maaker , Jasper van der Meer
30-3-2019 12:15 Jongens C02 V.M.H.C. CARTOUCHE JC3 Freek van Es
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden JA2 7 17 5 2 0 15 8 0
2 HGC JA3 7 12 4 0 3 15 14 0
3 HUDITO JA3 7 11 3 2 2 16 12 0
4 hdm JA3 7 10 3 1 3 18 17 0
5 Zoetermeer JA2 7 8 2 2 3 10 12 0
6 Krimpen JA1 7 6 2 0 5 14 15 0
7 Cartouche JA3 6 3 0 3 3 5 15 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA2 15:45 thuis - Veld 2
6 apr hdm JA3 10:15 uit
13 apr HGC JA3 16:00 thuis - Veld 1
18 mei D.H.C. Hudito JA3 n.n.b uit
25 mei V.M.H.C. CARTOUCHE JA3 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
HUDITO JA3 HGC JA3 3-2
zaterdag 3 november 2018
Zoetermeer JA2 Leiden JA2 2-3
HGC JA3 hdm JA3 3-1
Cartouche JA3 HUDITO JA3 1-1
zaterdag 10 november 2018
Cartouche JA3 HGC JA3 1-3
Leiden JA2 hdm JA3 5-2
HUDITO JA3 Krimpen JA1 4-2
zaterdag 17 november 2018
HGC JA3 Leiden JA2 1-2
Krimpen JA1 Cartouche JA3 5-0
zaterdag 24 november 2018
HUDITO JA3 hdm JA3 2-4
Krimpen JA1 HGC JA3 1-2
Cartouche JA3 Zoetermeer JA2 1-1
zaterdag 1 december 2018
Leiden JA2 Krimpen JA1 1-0
hdm JA3 Zoetermeer JA2 2-2
zondag 2 december 2018
Zoetermeer JA2 HUDITO JA3 1-0
zaterdag 9 maart 2019
Leiden JA2 HUDITO JA3 1-1
Zoetermeer JA2 Krimpen JA1 3-1
hdm JA3 Cartouche JA3 4-1
zaterdag 16 maart 2019
HGC JA3 Zoetermeer JA2 3-1
Krimpen JA1 hdm JA3 4-3
Cartouche JA3 Leiden JA2 1-1
zaterdag 23 maart 2019
HGC JA3 HUDITO JA3 1-5
Krimpen JA1 Leiden JA2 1-2
Zoetermeer JA2 hdm JA3 0-2