Jeugd
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-5-2021 t/m 20-6-2021
Senioren
D08
20:00 - 21:15
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
20:00 - 21:15
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D11
19:00 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
Joris Rittershaus
Opmerkingen
DC
20:00 - 21:00
V6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ12
19:00 - 20:00
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ13
20:00 - 21:15
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ14
21:15 - 22:30
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ3
19:00 - 20:00
V6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ6
21:15 - 22:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA01
18:00 - 19:29
V2 - AB
Trainer(s)
Lisa van der Geest
Norbert Nederlof
Opmerkingen
MA02
17:30 - 18:45
V4 - AB
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
Junioren B
MB01
17:00 - 18:30
V4 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
eenmalig 12 mei
Junioren C
MC08
17:30 - 18:30
V3 - CD
Trainer(s)
Maud Schepers
Opmerkingen
MC10
17:30 - 18:30
V3 - AB
Trainer(s)
Maggiorine de Muralt
Opmerkingen
Junioren D
MD01
16:00 - 17:30
V5 - AB
Trainer(s)
Floor van Sterkenburg
Yizenne Boom
Opmerkingen
MD02
16:00 - 17:30
V6 - CD
Trainer(s)
Annelotte Mulder
Myrthe Mulder
Opmerkingen
MD03
16:00 - 17:30
V6 - AB
Trainer(s)
Emma Fakkel
Evi van Velzen
Opmerkingen
MD06
16:30 - 17:30
V5 - CD
Trainer(s)
Bruno Sousa
Alice Cotellessa
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E02
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E03
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E04
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E05
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E06
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E07
16:30 - 17:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01
15:30 - 16:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E02
15:30 - 16:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E03
15:30 - 16:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E04
15:30 - 16:30
V2 - CD
Trainer(s)

Opmerkingen
M6E05
15:30 - 16:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E06
15:30 - 16:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
14:30 - 15:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
14:30 - 15:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3
14:30 - 15:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
14:30 - 15:30
V2 - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
14:30 - 15:30
V2 - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6
14:30 - 15:30
V2 - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
MF7
14:30 - 15:30
V2 - ABC
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
BENMGE
13:45 - 14:30
V2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMGO
13:45 - 14:30
V2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMO
13:45 - 14:30
V2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMR
13:45 - 14:30
V2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMW
13:45 - 14:30
V2 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMZ
13:45 - 14:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMB
13:30 - 14:15
V1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMD
13:30 - 14:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMF
13:30 - 14:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMPA
13:30 - 14:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMPI
13:30 - 14:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HS
13:30 - 14:15
V1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
HS
13:45 - 14:30
V2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H03
20:00 - 21:15
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H05
20:00 - 21:15
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
20:00 - 21:15
V3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H10
20:00 - 21:15
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HA
20:00 - 21:15
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HB
20:00 - 21:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HC
20:00 - 21:15
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA01
18:00 - 19:30
V1 - AB
Trainer(s)
Peter Kalfsterman
Opmerkingen
JA02
18:45 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
JA04
17:30 - 19:00
V5 - CD
Trainer(s)
Joris Rittershaus
Opmerkingen
Junioren B
JB01
18:00 - 19:30
V1 - CD
Trainer(s)
Maurits Akkerman
Tim Bosma
Opmerkingen
Junioren C
JC01
18:00 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Bob van Brussel
Opmerkingen
JC03
18:30 - 20:00
V6 - D
Trainer(s)
Jan Zonnenberg
Opmerkingen
JC05
17:30 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Alexandra Nagel
Opmerkingen
JC06
17:30 - 18:30
V6 - AB
Trainer(s)
Iris Krijger
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:00 - 17:30
V4 - AB
Trainer(s)
Bouwen Meeder
Iwan Doyer
Jeroen de Bie Leuveling Tjeenk
Opmerkingen
JD02
16:00 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Lotte Jansen
Tom van Sterkenburg
Opmerkingen
JD03
16:00 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Liam Ebbutt
Tom Ebbutt
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E01
16:30 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E02
16:30 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E03
16:30 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E01
15:30 - 16:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E02
15:30 - 16:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E03
15:30 - 16:30
V2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
14:30 - 15:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
14:30 - 15:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
14:30 - 15:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
BENJBL
13:45 - 14:30
V2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
BENJGR
13:45 - 14:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
BENJR
13:45 - 14:30
V2 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNJK
13:30 - 14:15
V1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNJT
13:30 - 14:15
V1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Trim WAT
21:00 - 22:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Keepers Senioren
08:00 - 09:59
V2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining Salman
14:30 - 15:30
V2 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen