header foto

Welkom op LOHC

 
Dit schema loopt van 29-8-2021 t/m 28-11-2021
Senioren
D01
19:15 - 20:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
D01
19:15 - 20:45
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ18
19:15 - 20:30
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Studs DJ18 + DJ19
DJ19
19:15 - 20:30
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Studs DJ18 + DJ19
DJ20
20:30 - 21:45
V6
Trainer(s)
Isabella Olgers
Opmerkingen
Studs DJ20 (eigen trainers?) + DJ21 (eigen trainer)
DJ21
20:30 - 21:45
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Studs DJ20 (eigen trainers?) + DJ21 (eigen trainer)
DJ22
19:15 - 20:30
V5
Trainer(s)
Opmerkingen
studs DJ22 (eigen trainers uit H6) + DJ23
DJ23
19:15 - 20:30
V5
Trainer(s)
Opmerkingen
studs DJ22 (eigen trainers uit H6) + DJ23
Junioren A
MA03
19:00 - 20:00
V2 - CD
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
MA04
19:00 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
David van Veenendaal
Opmerkingen
Junioren C
MC04
18:00 - 19:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
MC05
18:00 - 19:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
MC06
18:00 - 19:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
MC07
18:00 - 19:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MC08
18:00 - 19:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MC09
18:00 - 19:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MD04
17:00 - 18:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD05
17:00 - 18:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD06
17:00 - 18:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD07
16:00 - 17:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD08
16:00 - 17:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD09
16:00 - 17:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
MD10
16:00 - 17:00
V6
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trim MAAT
20:15 - 21:45
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
om de week. afwisselen met Sevens?
Senioren
H01
19:15 - 20:45
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
H01
19:15 - 20:45
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
H04
20:30 - 21:45
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
studs HJ1 + H4
HJ1
20:30 - 21:45
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
studs HJ1 + H4
HJ6
21:00 - 22:15
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Studs HJ6 + HJ7
HJ7
21:00 - 22:15
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Studs HJ6 + HJ7
Junioren A
JA01
17:45 - 19:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JA02
19:00 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JA04
19:00 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JA05
19:00 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Alexander van den Berg
Opmerkingen
Junioren B
JB01
17:45 - 19:15
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JB04
18:00 - 19:00
V3
Trainer(s)
Rory Mitchell
Zazi Pynenburg
Opmerkingen
JB05
18:00 - 19:00
V3
Trainer(s)
Zazi Pynenburg
Rory Mitchell
Opmerkingen
Junioren C
JC01
16:15 - 17:45
V1 - CD
Trainer(s)
Alvar Scholman
Tim Bosma
Opmerkingen
JC02
16:30 - 18:00
V3 - AB
Trainer(s)
David Janssen
Bouwen Meeder
Opmerkingen
JC03
16:15 - 17:45
V3 - CD
Trainer(s)
Peter Kalfsterman
Opmerkingen
JC04
17:00 - 18:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
JC05
17:00 - 18:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD01
16:00 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Jeroen de Bie Leuveling Tjeenk
Frans Laarhoven
Opmerkingen
JD04
16:00 - 17:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
JD05
16:00 - 17:00
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trim VRAT
20:45 - 22:15
V4
Trainer(s)
Opmerkingen
Keeperstraining vaste keepers ABCD Breedte
16:00 - 19:00
V2 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainingsgroep JD/MD
16:00 - 17:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Carrousel Game field
Keeperstrainingen 8 tallen jongens & meisjes
16:00 - 17:00
V2 - C
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstrainingen 8 tallen jongens & meisjes
16:00 - 18:00
V0
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining
16:00 - 19:00
V2 - A
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keeperstraining 6 tallen jongens & meisjes
16:00 - 17:00
V2 - B
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Senioren
20:30 - 22:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
sevens !

Hockeyschool

Junioren

Senioren