Jeugd
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-5-2021 t/m 20-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Looptraining Trainingsgroep V6
15:45 - 16:30 Jongens F1 V3 - A
15:45 - 16:30 Jongens F2 V3 - A
15:45 - 16:30 Jongens F3 V3 - A
15:45 - 16:30 Meisjes F1 V3 - B
15:45 - 16:30 Meisjes F2 V3 - B
15:45 - 16:30 Meisjes F3 V3 - B
15:45 - 16:30 Meisjes F4 V3 - C
15:45 - 16:30 Meisjes F5 V3 - C
15:45 - 16:30 Meisjes F6 V3 - D
15:45 - 16:30 Meisjes F7 V3 - D
16:00 - 18:30 Cornergroep cth Trainingsgroep V2 - D
16:00 - 17:00 Jongens D04 Alice Cotellessa V5 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D03 Emma Fakkel V1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes D04 Lotte de Wever
Mirte Meijer
V5 - AB Om en Om
16:00 - 17:00 Meisjes D07 Bruno Sousa
Sophie Flierman
V6 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D08 Rosalie Rolloos
Bruno Sousa
V6 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D09 Iris Krijger V4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E01 V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E02 V2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E03 V3 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E01 V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E02 V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E03 V2 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E04 V3 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E05 V3 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E06 V3 - D
17:00 - 18:30 Jongens B02 V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C02 David Janssen V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C01 Juliette Mudde
Martina Friso
V4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C04 Bruno Sousa V5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C05 Alice Cotellessa
Bruno Sousa
V6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C06 Bruno Sousa
Alba Nieman
V6 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E01 V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E02 V2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E03 V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E01 V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E02 V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E03 V2 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E04 V3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E05 V3 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E06 V3 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E07 V3 - D
18:00 - 19:00 Meisjes A05 Jasmijn Knoester V6 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B03 Bruno Sousa V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B04 Joep Kieboom V5 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C01 Thomas Visser V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A02 Norbert Nederlof V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A03 Kiki Tesselaar V6 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B01 Pien Nieboer
Erik-Jan van Tol
V1 - CD
18:45 - 20:00 Jongens A02 Peter Kalfsterman V2 - AB
19:00 - 20:00 Senioren Trainingsgroep V0 volleybal
19:00 - 20:00 Jongens A03 Bruno Sousa V5 - AB
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse studs D07 V2 - D
19:00 - 20:00 Meisjes A04 Jasmijn Knoester V6 - AB
20:00 - 21:00 Extra training ABCD Breedte Trainingsgroep V0 lijnstoptraining Bruno
20:00 - 21:00 Leiden Leidse Studs DJ7 V2 - CD
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V5
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V6
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V3
20:30 - 22:00 Bedrijfshockey Trainingsgroep V4
20:30 - 22:00 Trim MAATJES V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Keeperstraining Salman Trainingsgroep V2 - B Dames1 keepsters
16:00 - 18:00 Cornergroep cth Trainingsgroep V1 - A
16:00 - 17:00 Jongens D06 Tijmen Schepers
Bruno Sousa
V4 - CD
16:30 - 17:30 Jongens D05 Bruno Sousa
Beer Scholte
V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D05 Martin van Batenburg V3 - CD
16:45 - 18:00 Jongens D01 V1 oefenwedstrijd 11 mei
16:45 - 18:00 Meisjes C02 V1 oefenwedstrijd 11 mei
17:00 - 18:30 Jongens B02 Iwan Doyer
Bruno Sousa
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B04 Sophie van Vliet V5 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B07 Alba Nieman V6 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B08 Alice Cotellessa V5 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B09 Charlotte van der Zwan V6 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C02 Eva Knoester V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C03 Erik-Jan van Tol V4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C07 Pip Mekenkamp V3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C04 Beer Scholte V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C09 Inske Vinkesteijn V3 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B03 Rosalie Rolloos V5 - CD
18:00 - 19:00 Jongens B05 Pip Mekenkamp V3 - AB
18:00 - 19:30 Leiden Heren 01 V1
18:00 - 19:00 Meisjes B05 Josephine Klein V6 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B06 Charlotte van der Zwan V6 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B02 Yizenne Boom
Erik-Jan van Tol
V2 - CD
18:45 - 19:44 Looptraining Trainingsgroep V0 - CD waterpolo
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs DJ1 V5 - AB 2e training!
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs DJ10 V6 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A06 Joris Rittershaus V6 - CD
19:00 - 19:59 Meisjes A07 Rob Vreugdenhil V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A08 Bas Meijer
Wietske Huizing
V5 - CD Bas Meijer till End Avondklok
19:30 - 21:00 Leiden Dames 01 V1
20:00 - 21:15 Leiden Dames 03 V4 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames A V4 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren 11 V5 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse studs D07 V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs DJ12 V6 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs DJ4 Rob Vreugdenhil V6 - CD
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs DJ8 Joris Rittershaus V3 - CD
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs HJ1 V5 - CD
20:30 - 22:00 Leiden Heren 02 V2 - AB
21:00 - 22:30 Leiden/Leidse Studs Dames 02 V2 - CD
21:15 - 22:30 Leiden Heren 05 V1 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs H04 V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:00 - 09:59 Keepers Senioren Trainingsgroep V2 - AB
13:30 - 14:15 Funkey J Kroko's V1 - A
13:30 - 14:15 Funkey J Tijgers V1 - A
13:30 - 14:15 Funkey M Beren V1 - A
13:30 - 14:15 Funkey M Dolfijnen V1 - CD
13:30 - 14:15 Funkey M Flamingo's V1 - CD
13:30 - 14:15 Funkey M Panda's V1 - CD
13:30 - 14:15 Funkey M Pinguins V1 - CD
13:30 - 14:15 HS funkeys instroomteam V1 - A
13:45 - 14:30 Benjamin J Blauw V2 - A
13:45 - 14:30 Benjamin J Groen V2
13:45 - 14:30 Benjamin J Rood V2 - A
13:45 - 14:30 Benjamin M Geel V2 - B
13:45 - 14:30 Benjamin M Goud V2 - B
13:45 - 14:30 Benjamin M Oranje V2 - B
13:45 - 14:30 Benjamin M Roze V2 - C
13:45 - 14:30 Benjamin M Wit V2 - C
13:45 - 14:30 Benjamin M Zilver V2
13:45 - 14:30 HS benjamins instroomteam V2 - B
14:30 - 15:30 Keeperstraining Salman Trainingsgroep V2 - D
14:30 - 15:30 Jongens F1 V1 - AB
14:30 - 15:30 Jongens F2 V1 - AB
14:30 - 15:30 Jongens F3 V1 - AB
14:30 - 15:30 Meisjes F1 V1 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes F2 V1 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes F3 V1 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes F4 V2 - ABC
14:30 - 15:30 Meisjes F5 V2 - ABC
14:30 - 15:30 Meisjes F6 V2 - ABC
14:30 - 15:30 Meisjes F7 V2 - ABC
15:30 - 16:30 Jongens 6E01 V1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 6E02 V1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 6E03 V2 - A
15:30 - 16:30 Meisjes 6E01 V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E02 V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E03 V1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E04
V2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E05 V2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E06 V2 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D01 Iwan Doyer
Bouwen Meeder
Jeroen de Bie Leuveling Tjeenk
V4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D02 Lotte Jansen
Tom van Sterkenburg
V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D03 Tom Ebbutt
Liam Ebbutt
V3 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Yizenne Boom
Floor van Sterkenburg
V5 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D02 Myrthe Mulder
Annelotte Mulder
V6 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D03 Evi van Velzen
Emma Fakkel
V6 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E01 V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E02 V1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E03 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E01 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E02 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E03 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E04 V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E05 V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E06 V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E07 V2
16:30 - 17:30 Meisjes D06 Bruno Sousa
Alice Cotellessa
V5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B01 V4 - D eenmalig 12 mei
17:30 - 19:00 Jongens A04 Joris Rittershaus V5 - CD
17:30 - 18:30 Jongens C05 Alexandra Nagel V5 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C06 Iris Krijger V6 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes A02 Bruno Sousa V4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C08 Maud Schepers V3 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes C10 Maggiorine de Muralt V3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A01 Peter Kalfsterman V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B01 Tim Bosma
Maurits Akkerman
V1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C01 Bob van Brussel V2 - CD
18:00 - 19:29 Meisjes A01 Norbert Nederlof
Lisa van der Geest
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C03 Jan Zonnenberg V6 - D
18:45 - 20:00 Jongens A02 Bruno Sousa V4 - AB
19:00 - 20:00 Leiden Dames 11 Joris Rittershaus V3 - CD
19:00 - 20:00 Leiden DJ3 V6 - AB
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs DJ12 V5 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames 08 V5 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames 10 Quintus V4 - CD
20:00 - 21:00 Leiden Dames C V6 - CD
20:00 - 21:15 Leiden DJ13 V4 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren 03 V1 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren 05 V2 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren 08 Quintus V3 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren 10 V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETA V2 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETB V1 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Heren VETC V5 - AB
21:00 - 22:00 Trim WAT V6
21:15 - 22:30 Leiden DJ14 V4 - AB
21:15 - 22:30 Leiden DJ6 Quintus V4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 16:30 Keepers Senioren Trainingsgroep V1 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D02 Lotte Jansen
Tom van Sterkenburg
V4 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D03 Liam Ebbutt
Tom Ebbutt
V4 - CD
16:00 - 17:30 Meisjes D01 Floor van Sterkenburg
Annemoon Schilders
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C03 Bruno Sousa V6 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D02 Myrthe Mulder
Annelotte Mulder
V2 - D
16:30 - 18:00 Meisjes D03 Evi van Velzen
Emma Fakkel
V3 - A
17:00 - 18:30 Meisjes B01 Erik-Jan van Tol
Pien Nieboer
V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B07 Jasmijn Knoester
Cato van Es
Mart Van Geel
V5
17:00 - 18:00 Meisjes B08 V5
17:00 - 18:00 Meisjes B09 V5
17:15 - 18:45 Jongens B01 Tim Bosma
Maurits Akkerman
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C01 Martina Friso
Juliette Mudde
V4 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C02 Jacomijn Melis V4 - A
18:00 - 18:59 Jongens B03 Eelco van Es V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B03 Bruno Sousa V6 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B04 Mart Van Geel
Jasmijn Knoester
Lotte de Wever
V5
18:00 - 19:00 Meisjes B05 V5
18:00 - 19:00 Meisjes B06 V5
18:30 - 20:00 Meisjes B02 V2 - AB
19:00 - 20:00 Senioren Trainingsgroep V0 volleybal
19:00 - 20:00 Jongens A03 Eelco van Es V3 - AB
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs H7 V4 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A04 Freek van Es
Tijmen Simon
V5
19:00 - 20:00 Meisjes A05 Freek van Es
Tijmen Simon
V5
19:00 - 20:00 Meisjes A06 Gijs Valentijn
Alexander van den Berg
V6
19:00 - 20:00 Meisjes A07 Alexander van den Berg
Gijs Valentijn
V6
19:00 - 20:00 Meisjes A08 Gijs Valentijn
Alexander van den Berg
V6
19:30 - 21:00 Leiden Dames 01 V1
20:00 - 21:15 Leiden Dames 03 V2 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames 04 V5 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames 05 V4 - CD 6 speelsters
20:00 - 21:15 Leiden Dames 06 V5 - CD
20:00 - 21:15 Leiden Dames 09 V6 - AB
20:00 - 21:15 Leiden Dames B V3 - CD
20:00 - 21:15 Leiden DJ9 Bas Meijer V6 - CD
20:00 - 21:15 Leiden HJ2 V3 - AB
20:00 - 21:15 Leiden/Leidse Studs DJ2 V2 - AB
21:00 - 22:30 Leiden Heren 05 V1 - CD
21:00 - 22:30 Leiden/Leidse Studs Dames 02 V1 - AB
21:15 - 22:30 Leiden Heren 09 V4 - AB clinic
21:15 - 22:30 Leiden Leidse Studs DJ7 V3 - CD
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs DJ1 V3 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs DJ11 V6 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs DJ5 V6 - CD
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs H04 V2 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs HJ3 V5 - AB
21:15 - 22:30 Leiden/Leidse Studs HJ5 V5 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:15 Leiden Leidse Studs DJ7 V6 - CD
16:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V2 - A
16:00 - 17:00 Keeperstraining 6 tallen jongens & meisjes Trainingsgroep V2 - B
16:00 - 19:00 Keeperstraining vaste keepers ABCD Breedte Trainingsgroep V2 - D
16:00 - 18:00 Keeperstrainingen 8 tallen jongens & meisjes Trainingsgroep V0
16:00 - 17:00 Keeperstrainingen 8 tallen jongens & meisjes Trainingsgroep V2 - C
16:00 - 17:00 Trainingsgroep JD/MD Trainingsgroep V5 Carrousel Game field
16:00 - 17:30 Jongens C02 Frans Laarhoven
David Janssen
V1 - CD
16:00 - 17:30 Jongens D01 Jeroen de Bie Leuveling Tjeenk
Bouwen Meeder
Iwan Doyer
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D04 Bruno Sousa V4 Oefening field Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Zazi Pynemburg Field Coordinator: Tijmen Simon
16:00 - 17:00 Meisjes D05 Bruno Sousa V4 Oefening field Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Zazi Pynemburg Field Coordinator: Tijmen Simon
16:00 - 17:00 Meisjes D06 Bruno Sousa V4 Oefening field Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Zazi Pynemburg Field Coordinator: Tijmen Simon
16:00 - 17:00 Meisjes D07 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
16:00 - 17:00 Meisjes D08 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
16:00 - 17:00 Meisjes D09 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
16:30 - 18:00 Jongens C03 Peter Kalfsterman
Jan Zonnenberg
V3 - AB
16:30 - 17:45 Trainingsteam DJ Quintus V3 - CD
17:00 - 18:00 V5 Carrousel Game field
17:00 - 18:00 Jongens C04 Bruno Sousa V4 Oefening veld Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Alice Cotellessa Field Coordinator: Tijmen Simon
17:00 - 18:00 Jongens C05 Bruno Sousa V4 Oefening veld Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Alice Cotellessa Field Coordinator: Tijmen Simon
17:00 - 18:00 Jongens C06 Bruno Sousa V4 Oefening veld Trainers: Tijmen Simon Lotte de Wever Helen van Roy Daniel Blackman Alice Cotellessa Field Coordinator: Tijmen Simon
17:00 - 18:00 Jongens D04 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Josephine Klein Field Coordinator: Pip Mekenkamp
17:00 - 18:00 Jongens D05 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Josephine Klein Field Coordinator: Pip Mekenkamp
17:00 - 18:00 Jongens D06 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Maud Scherpers Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Josephine Klein Field Coordinator: Pip Mekenkamp
17:30 - 19:00 Jongens A01 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A01 Lisa van der Geest
Norbert Nederlof
V1 - AB
18:00 - 19:00 V5 Carrousel game field
18:00 - 19:00 Meisjes C04 Bruno Sousa V4 Oefening Veld: Trainers: Tijmen Simon Alba Nieman Helen van Roy Daniel Blackman Joris Rittershaus Field Coordinator: Tijmen Simon
18:00 - 19:00 Meisjes C05 Bruno Sousa V4 Oefening Veld: Trainers: Tijmen Simon Alba Nieman Helen van Roy Daniel Blackman Joris Rittershaus Field Coordinator: Tijmen Simon
18:00 - 19:00 Meisjes C06 Bruno Sousa V4 Oefening Veld: Trainers: Tijmen Simon Alba Nieman Helen van Roy Daniel Blackman Joris Rittershaus Field Coordinator: Tijmen Simon
18:00 - 19:00 Meisjes C07 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Josephine Klein Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
18:00 - 19:00 Meisjes C08 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Josephine Klein Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
18:00 - 19:00 Meisjes C09 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Josephine Klein Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
18:00 - 19:00 Meisjes C10 Bruno Sousa V6 Oefening field Trainers: Pip Mekenkamp Josephine Klein Mirte Meijer Willemijn Stakenburg Field Coordinator: Pip Mekenkamp
19:00 - 20:00 Jongens A04 Joris Rittershaus
Alexander van den Berg
V6 - BC Instuif
19:00 - 20:00 Jongens B04 Alexander van den Berg
Bruno Sousa
V6 - BC Instuif
19:00 - 20:00 Jongens B05 Alexander van den Berg
Bruno Sousa
V6 - BC Instuif
19:00 - 20:30 Leiden Heren 01 V1
19:00 - 20:30 Leiden Heren 02 V2 - CD
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs Dames 02 V2 - AB eenmalig
19:00 - 20:00 Leiden/Leidse Studs DJ11 V5 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A03 Bruno Sousa V5 - CD
20:00 - 21:01 Senioren Trainingsgroep V6 - AB sevens
20:00 - 21:01 Trim VRAT V4 - D
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 Trim H73 V3
08:30 - 10:00 Trim H73 V0
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 10:00 Trim DOTZ V3
08:30 - 10:00 Trim OKH V1
08:30 - 10:00 Trim ZOT V4
10:00 - 11:00 Senioren Trainingsgroep V3 - AB
10:00 - 11:00 Leiden Dames A V6 - CD
10:00 - 11:00 Leiden Dames B V3 - CD
13:30 - 14:45 Leiden Heren 09 V3 - CD
13:30 - 14:45 Leiden Heren VETA V3 - AB
14:30 - 16:00 Leiden Heren 01 V1 in februari