Clubinfo
 

Organisatie

Bestuur- Mail
Jurgen van der Velden Voorzitter  mail
Richard Bitter Penningmeester  mail
Stijn Hemel Bestuurslid Breedte Senioren  mail
Barbara van Duren Bestuurslid Hockey ondersteuning  mail
Doeke Overbeek Bestuurslid Tophockey  mail
Annette Timmermans Secretaris  mail
Gerdien Burghouts Bestuurslid  mail
Arbitrage Commissie - Mail
Eric van Duren Voorzitter  mail
Eric van Duren Scheidsrechters commissaris  mail
Cobi Coenen Commissielid  mail
Dianne Friso Commissielid  mail
Reinier Lefeber Commissielid  mail
Bart Tonjann Commissielid  mail
Rob Sturm Commissielid  mail
Bedrijfshockey - Mail
Bart Janssen Coordinator  mail
Vincent Bulte Commissielid  mail
Breedte Jeugd - Mail
Rene Coenen Voorzitter  mail
Jaap Bleeker Trainingscoördinator ABCD  mail
Judith van Haersma Buma Commissaris Hockeyschool  mail
Caroline van der Salm-vink Commissaris Training en Techniek  mail
Robbert Homburg Commissaris Training en Techniek  mail
Diana van Spronsen Commissaris ABCD  mail
Club van 100 - Mail
Alfred Josephus Jitta Commissielid  mail
Jan-Willem van Schie Voorzitter  mail
Anette Bordes Commissielid  mail
Paul Teeuwen Commissielid  mail
Jerome van Zuylen Commissielid  mail
Commissie Tophockey - Mail
Doeke Overbeek Voorzitter
Ilja Knoester Algemene Zaken  mail
Arnoud van Sterkenburg Communicatie, vice voorzitter  mail
Rob Mudde Coördinator Heren 1, 2  mail
Maarten Zandbergen Coördinator Keepers  mail
Michiel Donders Coordinator A,B,C meisjeslijn  mail
Coen Frank Commissaris Technische zaken  mail
Arnoud van Sterkenburg Coördinator JD, MD  mail
Coen Frank Coördinator JD, MD  mail
Anette Bordes Coördinator Dames 1,2  mail
Babette Verburg - Vreeken Coördinator A,B,C jongenslijn  mail
Michiel Donders Cöordinator meisjes (A t/m C) en technische zaken meisjeslijn a.i  mail
DWF secretariaat Veld - Mail
Ilja Knoester Coordinator  mail
DWF secretariaat Zaal - Mail
Caroline van der Salm-vink Coordinator  mail
Familietoernooi - Mail
Vincent Meijer Commissielid
Eveline Los Commissielid  mail
Coen Koekenbier Commissielid  mail
Annemarie Ritchie - Beltman Commissielid  mail
Feest en Toernooien Commissie - Mail
Anthel Bes-sturkenboom Commissielid  mail
Kim Anema Commissielid  mail
Mervyn Fransen Commissielid  mail
Hanneke van Oss-van Der Valk Penningmeester  mail
Annemarie Ritchie - Beltman Commissielid  mail
Financiële Commissie - Mail
Jan Veldman Commissielid  mail
Max Timmer Voorzitter  mail
Hockeyschool - Mail
Judith van Haersma Buma Voorzitter  mail
Cathelijn Derks Secretaris  mail
Robbert Homburg Technisch Coördinator  mail
Sake Hermans Trainingscoördinator  mail
Maarten Kroon Wedstrijd secretaris jongste jeugd  mail
Victorine Nickolson Wedstrijd secretaris jongste jeugd  mail
Elise van Herk Coördinator Funhockey  mail
Maud Fontein Coördinator Benjamins  mail
Jolien Vliegen-Janus Coördinator Jongens F  mail
Margo Lutke Holzik Coördinator Meisjes F  mail
Frank Gerritsma Coördinator Jongens 1e jaar E  mail
Marlies Kromjong Coördinator Meisjes 1e jaar E  mail
Sumayah Rodenburg Coördinator Jongens 2e jaar E  mail
Kees Cusell Coördinator Meisjes 2e jaar E  mail
Horeca LOHC - Mail
Patrick Bruins Voorzitter  mail
Jeroen Schuit Horeca manager HR  mail
Huiswerkbegeleiding - Mail
Yvette Lefeber Coordinator  mail
IT Commissie - Mail
Richard Bitter Voorzitter
Dick van de Waart Commissielid
Emiel van Leeuwen Commissielid
Jeugdbestuur - Mail
Maurits Mudde Voorzitter  mail
Thijmen Brouwer Commissielid
Benjamin Siegert Commissielid
Juliette Mudde Commissielid
Jacomijn Melis Commissielid
Juliette Mudde Commissielid
Jacomijn Melis Commissielid
Eline Overbeek Commissielid
Maurits Mudde Commissielid
Fleur van Leeuwen Mentor
Nynke Weterings Commissielid  mail
Keeperscommissie - Mail
Diana van Spronsen Commissielid  mail
Maarten Zandbergen Commissielid  mail
Steven Timmer Commissielid  mail
Maurits Ongkiehong Goalie manager  mail
Leden- & Financiële Administratie - Mail
Richard Bitter Voorzitter  mail
Inge Krijt Medewerker Financiële Administratie  mail
Lukas Teijema Medewerker Ledenadministratie  mail
Leidse Studs Bestuur - Mail
Anne Middeldorp Ab-actis  mail
Sjoerd Pennink Commissaris promotie  mail
Noor Tilman Commissaris prestatiehockey en evenementen  mail
Rutger Buma Commissaris prestatiehockey en evenementen  mail
Lijn Coördinatoren ABCD breedte - Mail
Eelco van Es Coördinator JA  mail
Hannelore Zeverijn Coördinator JB  mail
Marjon Kluft Coördinator JC  mail
Niek van den Bosch Coördinator JD  mail
Bart Frohn Coördinator MA  mail
Kiki Tesselaar Coördinator MB  mail
Diana van Spronsen Voorzitter  mail
Jan Zonnenberg Coördinator MC  mail
Adriaan Mesu Coördinator MC  mail
Biedie Ravensbergen Coördinator MD  mail
Materialen Commissie - Mail
Maarten Zandbergen Voorzitter
Steven Timmer Commissielid
Anouk Boerma Commissielid
Medische Commissie - Mail
Bart Janssen Voorzitter  mail
Jac Wagemakers Commissielid
Cornelis Visser Commissielid
Johan Stakenburg Commissielid
Ontvangst Balie - Mail
Gastvrouwen op zaterdag
Leonie van der Bruggen Coordinator  mail
Zondag - CHAOZ
Iman van den Bosch Coordinator  mail
Reünisten Commissie - Mail
Ed Patijn Voorzitter  mail
Marijke Coulier Secretaris  mail
Frits Weiland Commissielid  mail
Janine Fikkert Commissielid  mail
Lies Patijn Commissielid  mail
Enne van Ham Commissielid  mail
Marijke Sterk Commissielid  mail
Astrid Brouwer Commissielid  mail
SBC - Mail
Pietia Laarhoven-van der Mark Voorzitter  mail
Lucienne Rob Commissielid  mail
Annemarie Ritchie - Beltman Secretaris  mail
Jeroen Nagel Penningmeester  mail
Annet Koster Commerciële zaken  mail
Seniorencommissie - Mail
Yves Rocourt Voorzitter  mail
Roderik van Rossem Commissielid  mail
Vincent de Jong Commissielid  mail
Melissa Kreeft Commissielid  mail
Claire Nyns Commissielid  mail
Sponsor kleding - Mail
Mariken Schulpen Commissielid  mail
Eline Ouwerkerk Commissielid  mail
Tucht Commissie - Mail
Maya Perfors Voorzitter
Bernadette Fortuyn Commissielid
Jan ter Horst Communicatie, vice voorzitter
Freek Reijniers Commissielid  mail
Dirk-Jan Oomens Commissielid  mail
Rob Sturm Commissielid  mail
Vertrouwenspersoon - Mail
Ingrid van Mierlo Vertrouwenspersoon
Paul Wefers Bettink Vertrouwenspersoon
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd - Mail
Maarten Kroon Wedstrijd secretaris jongste jeugd
Victorine Nickolson Wedstrijd secretaris jongste jeugd
Wedstrijdsecretariaat Junioren - Mail
Ankie Cleveringa Wedstrijd secretaris junioren
Karin Wagemakers Wedstrijd secretaris junioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren - Mail
Barbara Simons Wedstrijd secretaris senioren  mail
Zaalcommissie - Mail
Vivian Schenk Commissielid  mail
Thijs Draaijer Commissielid  mail
Freek Bleeker Commissielid  mail
Caroline van der Salm-vink Coordinator DWF junioren  mail
Dominique Mudde Coordinator DWF Senioren  mail