Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Teams

Overig
MATCH 72
Trim DOTZ
Trim MAATJES
WOEST
Trainingsleden Dames
Senioren
Leiden D1 Gold cup
Goldcup - KO
Leiden Dames 01
Overgangsklasse
Leiden Dames 03
Reserve 1e klasse
Leiden Dames 04
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 05
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 06
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 08
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 09
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 1 zaal
1e klasse
Leiden Dames 10
Reserve 4e klasse
Leiden Dames 3 zaal
Reserve 1e klasse
Leiden Dames 5 zaal
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 6 zaal
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 8 zaal
Reserve 3e klasse
Leiden Dames A
Veteranen 1e klasse
Leiden Dames B
Veteranen 3e klasse
Leiden Dames C
Veteranen 4e klasse
Leiden Dames DJ3
Jong Senioren 4e klasse
Leiden Dames Doordeweeks A
1e klasse
Leiden Dames Jong 3 zaal
Jong Senioren 4e klasse
Leiden dames jong 5 zaal
Leiden/Leidse studs D07
Reserve 3e klasse
Leiden/Leidse Studs Dames 02
Reserve overgangsklasse
Leiden/Leidse Studs Dames 2 zaal
Reserve Topklasse
Leiden/Leidse Studs Dames 7 zaal
Reserve 3e klasse
Leiden/Leidse Studs Dames J5 zaal
Jong Senioren 4e klasse
Leiden/Leidse Studs DJ2
Jong Senioren 3e klasse
Leiden/Leidse Studs DJ4
Jong Senioren 4e klasse
Leiden/Leidse Studs DJ5
Jong Senioren 4e klasse
Junioren
Meisjes A01
Super A
Meisjes A02
1e klasse
Meisjes A03
2e klasse
Meisjes A04
2e klasse
Meisjes A05
5e klasse
Meisjes A06
4e klasse
Meisjes A07
4e klasse
Meisjes A1 zaal
Topklasse
Meisjes A11 zaal
Sub-topklasse
Meisjes A2 zaal
1e klasse
Meisjes A3 zaal
2e klasse
Meisjes A4 zaal
2e klasse
Meisjes A5 zaal
5e Klasse
Meisjes A6 zaal
5e Klasse
Meisjes A7 zaal
4e klasse
Meisjes B01
Landelijke Topklasse
Meisjes B02
1e klasse
Meisjes B03
2e klasse
Meisjes B04
3e klasse
Meisjes B05
3e klasse
Meisjes B06
3e klasse
Meisjes B07
5e klasse
Meisjes B08
4e klasse
Meisjes B09
4e klasse
Meisjes B1 zaal
Sub-topklasse
Meisjes B2 zaal
1e klasse
Meisjes B3 zaal
1e klasse
Meisjes B4 zaal
3e klasse
Meisjes B5 zaal
3e klasse
Meisjes B6 zaal
3e klasse
Meisjes B7 zaal
5e klasse
Meisjes B8 zaal
5e klasse
Meisjes B9 zaal
4e klasse
Meisjes C01
Subtopklasse
Meisjes C02
1e klasse
Meisjes C03
1e klasse
Meisjes C04
2e klasse
Meisjes C05
3e klasse
Meisjes C06
4e klasse
Meisjes C07
3e klasse
Meisjes C08
4e klasse
Meisjes C09
4e klasse
Meisjes C1 zaal
Sub-topklasse
Meisjes C10
5e klasse
Meisjes C10 zaal
5e klasse
Meisjes C12 zaal
1e klasse
Meisjes C2 zaal
1e klasse
Meisjes C3 zaal
1e klasse
Meisjes C4 zaal
2e klasse
Meisjes C5 zaal
3e klasse
Meisjes C6 zaal
4e klasse
Meisjes C7 zaal
3e klasse
Meisjes C8 zaal
4e klasse
Meisjes C9 zaal
4e klasse
Meisjes D12 zaal
1e klasse
Meisjes D01
1e klasse
Meisjes D02
1e klasse
Meisjes D03
2e klasse
Meisjes D04
2e klasse
Meisjes D05
3e klasse
Meisjes D06
3e klasse
Meisjes D07
3e klasse
Meisjes D08
5e klasse
Meisjes D09
5e klasse
Meisjes D1 zaal
1e klasse
Meisjes D10
6e klasse
Meisjes D10 zaal
6e klasse
Meisjes D2 zaal
1e klasse
Meisjes D3 zaal
1e klasse
Meisjes D4 zaal
2e klasse
Meisjes D5 zaal
3e klasse
Meisjes D6 zaal
3e klasse
Meisjes D7 zaal
3e klasse
Meisjes D8 zaal
4e klasse
Meisjes D9 zaal
5e klasse
Jongste Jeugd
Meisjes 6E01
Niveau 1
Meisjes 6E01 Zaal
Niveau 3
Meisjes 6E02
Niveau 1
Meisjes 6E02 Zaal
Niveau 2
Meisjes 6E03
Niveau 1
Meisjes 6E03 Zaal
Niveau 4
Meisjes 6E04
Niveau 1
Meisjes 6E04 Zaal
Niveau 2
Meisjes 6E05
Niveau 1
Meisjes 6E05 Zaal
Niveau 2
Meisjes 6E06
Niveau 1
Meisjes 6E06 Zaal
Niveau 3
Meisjes 6E07
Niveau 1
Meisjes 6E07 Zaal
Niveau 4
Meisjes 6E08
Niveau 1
Meisjes 6E08 Zaal
Niveau 2
Meisjes 6E09
Meisjes 6E09 Zaal
Meisjes 8E01
Niveau 1
Meisjes 8E01 Zaal
Niveau 3
Meisjes 8E02
Niveau 1
Meisjes 8E02 Zaal
Niveau 1
Meisjes 8E03
Niveau 1
Meisjes 8E03 Zaal
Niveau 1
Meisjes 8E04
Niveau 1
Meisjes 8E04 Zaal
Niveau 1
Meisjes 8E05
Niveau 1
Meisjes 8E05 Zaal
Niveau 4
Meisjes 8E06
Niveau 1
Meisjes 8E06 Zaal
Niveau 2
Meisjes F1
Niveau 1
Meisjes F2
Niveau 1
Meisjes F3
Niveau 1
Meisjes F4
Niveau 1
Meisjes F5
Niveau 1
Meisjes F6
Niveau 1
Meisjes F7
Niveau 1
Meisjes F8
Benjamin M Geel
Benjamin M Goud
Benjamin M Oranje
Benjamin M Paars
Benjamin M Roze
Benjamin M Wit
Benjamin M Zilver
Funkey M Beren
Funkey M Dolfijnen
Funkey M Panda's
Funkey M Pinguins
Funkey M Slangen
Overig
Trim H73
Trim OKH
Trim VRAT
Trim WAT
Trim ZOT
Keepers - Senioren
Trainingsleden Heren
Senioren
Leiden H1 Gold Cup
Goldcup - KO
Leiden Heren 01
Overgangsklasse
Leiden Heren 02
Reserve overgangsklasse
Leiden Heren 03
Reserve 1e klasse
Leiden Heren 05
Reserve 2e klasse
Leiden Heren 06
Reserve 3e klasse
Leiden Heren 07
Reserve 4e klasse
Leiden Heren 08
Reserve 4e klasse
Leiden Heren 09
Reserve 4e klasse
Leiden Heren 1 zaal
Subtopklasse
Leiden Heren 2 zaal
Reserve Topklasse
Leiden Heren 8 zaal
Reserve 3e klasse
Leiden Heren VETA
Veteranen overgangsklasse
Leiden Heren VETB
Veteranen 1e klasse
Leiden Heren VETC
Veteranen 2e klasse
Leiden Heren VETD
Veteranen 2e klasse
Leiden HJ3
Jong Senioren 3e klasse
Leiden/Leidse Studs H04
Reserve 2e klasse
Leiden/Leidse Studs H10
Reserve 4e klasse
Leiden/Leidse Studs HJ1
Jong Senioren 2e klasse
Leiden/Leidse Studs HJ2
Jong Senioren 3e klasse
Junioren
Jongens A01
Landelijk
Jongens A02
1e klasse
Jongens A03
2e klasse
Jongens A04
3e klasse
Jongens A05
3e klasse
Jongens A05 zaal
3e klasse
Jongens A2 zaal
1e klasse
Jongens A3 zaal
2e klasse
Jongens A4 zaal
3e klasse
Jongens JA1 zaal
Topklasse
Jongens JA11 zaal
Sub-topklasse
Jongens B01
Landelijke Topklasse
Jongens B02
Landelijke Subtopklasse
Jongens B03
1e klasse
Jongens B04
2e klasse
Jongens B05
5e klasse
Jongens B2 zaal
1e klasse
Jongens B3 zaal
2e klasse
Jongens B4 zaal
2e klasse
Jongens B5 zaal
5e klasse
Jongens JB1 zaal
Topklasse
Jongens C01
Topklasse
Jongens C02
Subtopklasse
Jongens C03
1e klasse
Jongens C04
3e klasse
Jongens C05
4e klasse
Jongens C12 zaal
Sub-topklasse
Jongens C2 zaal
Sub-topklasse
Jongens C3 zaal
1e klasse
Jongens C4 zaal
3e klasse
Jongens C5 zaal
4e klasse
Jongens JC1 zaal
Sub-topklasse
Jongens D12 zaal
1e klasse
Overig
G-Hockey
Junioren
Jongens D01
1e klasse
Jongens D02
1e klasse
Jongens D03
2e klasse
Jongens D04
2e klasse
Jongens D05
4e klasse
Jongens D06
5e klasse
Jongens D1 zaal
1e klasse
Jongens D2 zaal
1e klasse
Jongens D3 zaal
2e klasse
Jongens D4 zaal
2e klasse
Jongens D5 zaal
4e klasse
Jongens D6 zaal
4e klasse
Jongste Jeugd
Jongens 6E01
Niveau 1
Jongens 6E01 Zaal
Niveau 4
Jongens 6E02
Niveau 1
Jongens 6E02 Zaal
Niveau 3
Jongens 6E03
Niveau 1
Jongens 6E03 Zaal
Niveau 1
Jongens 6E04
Niveau 1
Jongens 6E04 Zaal
Niveau 2
Jongens 6E05
Jongens 6E05 Zaal
Jongens 6E06
Jongens 6E06 Zaal
Jongens 8E01
Niveau 1
Jongens 8E01 Zaal
Niveau 1
Jongens 8E02
Niveau 1
Jongens 8E02 Zaal
Niveau 3
Jongens 8E03
Niveau 1
Jongens 8E03 Zaal
Niveau 1
Jongens 8E04
Niveau 1
Jongens 8E04 Zaal
Niveau 1
Overig
Trainingsleden HS
Jongste Jeugd
Jongens F1
Niveau 1
Jongens F2
Niveau 1
Jongens F3
Niveau 1
Jongens F4
Jongens F5
Overig
JJT Benjamins Colourkids
Jongste Jeugd
Benjamin J Blauw
Benjamin J Bruin
Benjamin J Groen
Benjamin J Rood
Benjamin J Zwart
Funkey J Gorilla's
Funkey J Kroko's
Funkey J Tijgers
Overig
Keepers selectie
Keepers vast ABCD
Jongste Jeugd
ZAALBLOK