Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Teams

Overig
MATCH 72
Trim DOTZ
Trim MAATJES
WOEST
Trainingsleden Dames
Senioren
Leiden D1 Gold cup
Goldcup - KO
Leiden Dames 01
Overgangsklasse
Leiden Dames 03
Reserve 1e klasse
Leiden Dames 04
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 05
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 06
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 08
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 09
Reserve 3e klasse
Leiden Dames 10
Reserve 4e klasse
Leiden Dames A
Veteranen 1e klasse
Leiden Dames B
Veteranen 3e klasse
Leiden Dames C
Veteranen 4e klasse
Leiden Dames DJ3
Jong Senioren 4e klasse
Leiden Dames Doordeweeks A
1e klasse
Leiden/Leidse studs D07
Reserve 3e klasse
Leiden/Leidse Studs Dames 02
Reserve overgangsklasse
Leiden/Leidse Studs DJ2
Jong Senioren 3e klasse
Leiden/Leidse Studs DJ4
Jong Senioren 4e klasse
Leiden/Leidse Studs DJ5
Jong Senioren 4e klasse
Junioren
Meisjes A01
Landelijke Topklasse
Meisjes A02
1e klasse
Meisjes A03
2e klasse
Meisjes A04
2e klasse
Meisjes A05
4e klasse
Meisjes A06
5e klasse
Meisjes A07
5e klasse
Meisjes B01
Landelijke Topklasse
Meisjes B02
2e klasse
Meisjes B03
2e klasse
Meisjes B04
2e klasse
Meisjes B05
3e klasse
Meisjes B06
3e klasse
Meisjes B07
4e klasse
Meisjes B08
4e klasse
Meisjes B09
4e klasse
Meisjes C01
Subtopklasse
Meisjes C02
1e klasse
Meisjes C03
2e klasse
Meisjes C04
2e klasse
Meisjes C05
3e klasse
Meisjes C06
3e klasse
Meisjes C07
4e klasse
Meisjes C08
4e klasse
Meisjes C09
4e klasse
Meisjes C10
5e klasse
Meisjes D01
1e klasse
Meisjes D02
1e klasse
Meisjes D03
2e klasse
Meisjes D04
2e klasse
Meisjes D05
3e klasse
Meisjes D06
4e klasse
Meisjes D07
4e klasse
Meisjes D08
5e klasse
Meisjes D09
5e klasse
Meisjes D10
6e klasse
Jongste Jeugd
Meisjes 6E01
Niveau 1
Meisjes 6E01 Zaal
Meisjes 6E02
Niveau 1
Meisjes 6E02 Zaal
Meisjes 6E03
Niveau 1
Meisjes 6E03 Zaal
Meisjes 6E04
Niveau 1
Meisjes 6E04 Zaal
Meisjes 6E05
Niveau 1
Meisjes 6E05 Zaal
Meisjes 6E06
Niveau 1
Meisjes 6E06 Zaal
Meisjes 6E07
Niveau 1
Meisjes 6E07 Zaal
Meisjes 6E08
Niveau 1
Meisjes 6E08 Zaal
Meisjes 6E09
Meisjes 6E09 Zaal
Meisjes 8E01
Niveau 1
Meisjes 8E01 Zaal
Meisjes 8E02
Niveau 1
Meisjes 8E02 Zaal
Meisjes 8E03
Niveau 1
Meisjes 8E03 Zaal
Meisjes 8E04
Niveau 1
Meisjes 8E04 Zaal
Meisjes 8E05
Niveau 1
Meisjes 8E05 Zaal
Meisjes 8E06
Niveau 1
Meisjes 8E06 Zaal
Meisjes F1
Niveau 1
Meisjes F2
Niveau 1
Meisjes F3
Niveau 1
Meisjes F4
Niveau 1
Meisjes F5
Niveau 1
Meisjes F6
Niveau 1
Meisjes F7
Niveau 1
Meisjes F8
Benjamin M Geel
Benjamin M Goud
Benjamin M Oranje
Benjamin M Paars
Benjamin M Roze
Benjamin M Wit
Benjamin M Zilver
Funkey M Beren
Funkey M Dolfijnen
Funkey M Panda's
Funkey M Pinguins
Funkey M Slangen
Overig
Trim H73
Trim OKH
Trim VRAT
Trim WAT
Trim ZOT
Keepers - Senioren
Trainingsleden Heren
Senioren
Leiden H1 Gold Cup
Goldcup - KO
Leiden Heren 01
Overgangsklasse
Leiden Heren 02
Reserve overgangsklasse
Leiden Heren 03
Reserve 1e klasse
Leiden Heren 05
Reserve 2e klasse
Leiden Heren 06
Reserve 3e klasse
Leiden Heren 07
Reserve 4e klasse
Leiden Heren 08
Reserve 4e klasse
Leiden Heren 09
Reserve 4e klasse
Leiden Heren VETA
Veteranen overgangsklasse
Leiden Heren VETB
Veteranen 1e klasse
Leiden Heren VETC
Veteranen 2e klasse
Leiden Heren VETD
Veteranen 2e klasse
Leiden HJ3
Jong Senioren 3e klasse
Leiden/Leidse Studs H04
Reserve 2e klasse
Leiden/Leidse Studs H10
Reserve 4e klasse
Leiden/Leidse Studs HJ1
Jong Senioren 2e klasse
Leiden/Leidse Studs HJ2
Jong Senioren 3e klasse
Junioren
Jongens A01
Landelijke Topklasse
Jongens A02
1e klasse
Jongens A03
2e klasse
Jongens A04
3e klasse
Jongens A05
4e klasse
Jongens B01
Landelijke Topklasse
Jongens B02
Landelijke Subtopklasse
Jongens B03
1e klasse
Jongens B04
2e klasse
Jongens B05
5e klasse
Jongens C01
Topklasse
Jongens C02
Subtopklasse
Jongens C03
1e klasse
Jongens C04
2e klasse
Jongens C05
4e klasse
Overig
G-Hockey
Junioren
Jongens D01
1e klasse
Jongens D02
1e klasse
Jongens D03
2e klasse
Jongens D04
2e klasse
Jongens D05
4e klasse
Jongens D06
4e klasse
Overig
JJT Maandag E8-tal Veld2
JJT Maandag E8-tal Veld3
JJT Woensdag E8-tal Veld 1
JJT Woensdag E8-tal Veld2
JJT Maandag E6-tal Veld2
JJT Maandag E6-tal Veld3
JJT Maandag E6-tal Veld3.0
JJT Woensdag E6-tal Veld 1
JJT Woensdag E6-tal Veld2
Jongste Jeugd
Jongens 6E01
Niveau 1
Jongens 6E01 Zaal
Jongens 6E02
Niveau 1
Jongens 6E02 Zaal
Jongens 6E03
Niveau 1
Jongens 6E03 Zaal
Jongens 6E04
Niveau 1
Jongens 6E04 Zaal
Jongens 6E05
Jongens 6E05 Zaal
Jongens 6E06
Jongens 6E06 Zaal
Jongens 8E01
Niveau 1
Jongens 8E01 Zaal
Jongens 8E02
Niveau 1
Jongens 8E02 Zaal
Jongens 8E03
Niveau 1
Jongens 8E03 Zaal
Jongens 8E04
Niveau 1
Jongens 8E04 Zaal
Overig
JJT Woensdag F Veld 1
JJT Woensdag F Veld2
Jongste Jeugd
Jongens F1
Niveau 1
Jongens F2
Niveau 1
Jongens F3
Niveau 1
Jongens F4
Jongens F5
Overig
JJT Woensdag Benjamins Veld1
JJT Woensdag Funkey Veld2
Jongste Jeugd
Benjamin J Blauw
Benjamin J Bruin
Benjamin J Groen
Benjamin J Rood
Benjamin J Zwart
Funkey J Gorilla's
Funkey J Kroko's
Funkey J Tijgers
Overig
Keepers selectie
Keepers vast ABCD
Jongste Jeugd
ZAALBLOK