Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden HJ3 Jong Senioren 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Erik-Jan van Tol
Aanvoerder Ruben van den Oever
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Forescate HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 12:45
Leiden-Leidse Studs HJ2 Hoeksche Waard HJ1 10:45
Leiden HJ3 Dordrecht HJ1 12:30
Noordwijk HJ1 (O) Dopie HJ3 16:25
Wateringse veld HJ1 (O) Dopie HJ4 11:00

Arbitrage verplichting Leiden HJ3

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-11-2019 10:45 Leiden/Leidse Studs HJ2 HC De Hoeksche Waard HJ1 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dopie HJ3 9 22 7 1 1 42 17 0
2 Leiden HJ2 9 20 6 2 1 37 12 0
3 Noordwijk HJ1 9 19 6 1 2 25 17 0
4 Ypenburg HJ1 9 17 5 2 2 31 21 0
5 Dordrecht HJ1 8 16 5 1 2 37 14 0
6 Hoeksche Waard HJ1 9 16 5 1 3 24 14 0
7 Forescate HJ1 9 13 4 1 4 34 15 0
8 Leiden HJ3 9 12 4 0 5 14 24 0
9 Berkel-Rodenrijs HJ1 10 2 0 2 8 9 39 0
10 Dopie HJ4 9 1 0 1 8 4 58 0
11 Wateringse veld HJ1 8 0 1 0 7 17 43 3
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club HJ1 12:30 thuis - Veld 6
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Ypenburg HJ1 (O) Leiden-Leidse Studs HJ2 1-1
Dordrecht HJ1 Forescate HJ1 2-0
Leiden HJ3 Wateringse veld HJ1 (O) 6-3
Berkel-Rodenrijs HJ1 Noordwijk HJ1 (O) 0-5
Dopie HJ3 Dopie HJ4 12-0
zondag 15 september 2019
Forescate HJ1 Leiden HJ3 8-1
Noordwijk HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 2-0
Leiden-Leidse Studs HJ2 Dordrecht HJ1 1-3
Wateringse veld HJ1 (O) Dopie HJ3 2-7
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ4 2-2
zondag 22 september 2019
Forescate HJ1 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ4 7-0
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ3 0-4
Leiden HJ3 Leiden-Leidse Studs HJ2 0-4
Ypenburg HJ1 (O) Noordwijk HJ1 (O) 1-5
zondag 29 september 2019
Noordwijk HJ1 (O) Dordrecht HJ1 2-6
Leiden-Leidse Studs HJ2 Forescate HJ1 2-1
Wateringse veld HJ1 (O) Berkel-Rodenrijs HJ1 2-1
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ4 9-0
zondag 6 oktober 2019
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ3 4-2
Hoeksche Waard HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 2-0
Dordrecht HJ1 Dopie HJ4 11-1
dinsdag 8 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs HJ2 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
zondag 13 oktober 2019
Wateringse veld HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 3-4
Noordwijk HJ1 (O) Forescate HJ1 3-3
Dopie HJ4 Leiden HJ3 1-2
Berkel-Rodenrijs HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 3-3
Dopie HJ3 Dordrecht HJ1 3-2
zondag 20 oktober 2019
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ3 3-4
woensdag 23 oktober 2019
Leiden HJ3 Noordwijk HJ1 (O) 0-2
zondag 27 oktober 2019
Leiden HJ3 Dopie HJ3 0-3
Dordrecht HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 8-1
Ypenburg HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 2-1
Leiden-Leidse Studs HJ2 Noordwijk HJ1 (O) 6-0
Forescate HJ1 Dopie HJ4 9-0
zondag 3 november 2019
Dopie HJ4 Leiden-Leidse Studs HJ2 0-5
Hoeksche Waard HJ1 Dordrecht HJ1 2-2
Berkel-Rodenrijs HJ1 Leiden HJ3 0-2
Dopie HJ3 Forescate HJ1 3-2
Wateringse veld HJ1 (O) Ypenburg HJ1 (O) 4-6
zondag 10 november 2019
Dordrecht HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 3-4
Leiden HJ3 Hoeksche Waard HJ1 1-2
Forescate HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 4-0
Leiden-Leidse Studs HJ2 Dopie HJ3 4-4
Noordwijk HJ1 (O) Wateringse veld HJ1 (O) 5-1
zondag 17 november 2019
Berkel-Rodenrijs HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ2 2-7
Hoeksche Waard HJ1 Forescate HJ1 3-0
Ypenburg HJ1 (O) Leiden HJ3 1-2
Dopie HJ4 Noordwijk HJ1 (O) 0-1