Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden/Leidse Studs HJ2 Jong Senioren 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Harrison Gill
Aanvoerder Kasper Verboom
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs HJ1 Leiden-Leidse Studs HJ2 12:30
Dopie HJ4 Noordwijk HJ1 (O) 16:15
Dordrecht HJ1 Wateringse veld HJ1 (O) 10:45
Hoeksche Waard HJ1 Forescate HJ1 12:30
Ypenburg HJ1 (O) Leiden HJ3 11:00

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs HJ2

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-11-2019 12:30 Leiden HJ3 Dordrechtse Mixed Hockey Club HJ1 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dopie HJ3 9 22 7 1 1 42 17 0
2 Leiden HJ2 8 17 5 2 1 30 10 0
3 Ypenburg HJ1 8 17 5 2 1 30 19 0
4 Dordrecht HJ1 8 16 5 1 2 37 14 0
5 Noordwijk HJ1 8 16 5 1 2 24 17 0
6 Forescate HJ1 8 13 4 1 3 34 12 0
7 Hoeksche Waard HJ1 8 13 4 1 3 21 14 0
8 Leiden HJ3 8 9 3 0 5 12 23 0
9 Wateringse veld HJ1 8 3 1 0 7 17 43 0
10 Berkel-Rodenrijs HJ1 9 2 0 2 7 7 32 0
11 Dopie HJ4 8 1 0 1 7 4 57 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Berkel Rodenrijs HJ1 12:30 uit
24 nov HC De Hoeksche Waard HJ1 10:45 thuis - Veld 5
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Ypenburg HJ1 (O) Leiden-Leidse Studs HJ2 1-1
Dordrecht HJ1 Forescate HJ1 2-0
Leiden HJ3 Wateringse veld HJ1 (O) 6-3
Berkel-Rodenrijs HJ1 Noordwijk HJ1 (O) 0-5
Dopie HJ3 Dopie HJ4 12-0
zondag 15 september 2019
Forescate HJ1 Leiden HJ3 8-1
Noordwijk HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 2-0
Leiden-Leidse Studs HJ2 Dordrecht HJ1 1-3
Wateringse veld HJ1 (O) Dopie HJ3 2-7
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ4 2-2
zondag 22 september 2019
Forescate HJ1 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ4 7-0
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ3 0-4
Leiden HJ3 Leiden-Leidse Studs HJ2 0-4
Ypenburg HJ1 (O) Noordwijk HJ1 (O) 1-5
zondag 29 september 2019
Noordwijk HJ1 (O) Dordrecht HJ1 2-6
Leiden-Leidse Studs HJ2 Forescate HJ1 2-1
Wateringse veld HJ1 (O) Berkel-Rodenrijs HJ1 2-1
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ4 9-0
zondag 6 oktober 2019
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ3 4-2
Hoeksche Waard HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 2-0
Dordrecht HJ1 Dopie HJ4 11-1
dinsdag 8 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs HJ2 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
zondag 13 oktober 2019
Wateringse veld HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 3-4
Noordwijk HJ1 (O) Forescate HJ1 3-3
Dopie HJ4 Leiden HJ3 1-2
Berkel-Rodenrijs HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 3-3
Dopie HJ3 Dordrecht HJ1 3-2
zondag 20 oktober 2019
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ3 3-4
woensdag 23 oktober 2019
Leiden HJ3 Noordwijk HJ1 (O) 0-2
zondag 27 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs HJ2 Noordwijk HJ1 (O) 6-0
Forescate HJ1 Dopie HJ4 9-0
Ypenburg HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 2-1
Dordrecht HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 8-1
Leiden HJ3 Dopie HJ3 0-3
zondag 3 november 2019
Hoeksche Waard HJ1 Dordrecht HJ1 2-2
Dopie HJ3 Forescate HJ1 3-2
Dopie HJ4 Leiden-Leidse Studs HJ2 0-5
Wateringse veld HJ1 (O) Ypenburg HJ1 (O) 4-6
Berkel-Rodenrijs HJ1 Leiden HJ3 0-2
zondag 10 november 2019
Leiden HJ3 Hoeksche Waard HJ1 1-2
Dordrecht HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 3-4
Noordwijk HJ1 (O) Wateringse veld HJ1 (O) 5-1
Leiden-Leidse Studs HJ2 Dopie HJ3 4-4
Forescate HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 4-0