Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden Heren 01 Overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Peter Kalfsterman
Manager Onno Laarhoven
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Ede H1 14:45
Gooische H1 Zwart-Wit H1 14:45
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Hattem H1 Union H1 14:45
Leiden H1 Phoenix H1 14:45
Upward H1 IJsseloever H1 14:45
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H1 10 22 7 1 2 38 22 0
2 Upward H1 10 22 7 1 2 29 17 0
3 Phoenix H1 10 22 7 1 2 22 19 0
4 Zwart-Wit H1 10 20 6 2 2 42 22 0
5 Ede H1 10 18 5 3 2 26 23 0
6 IJsseloever H1 10 16 5 1 4 19 17 0
7 Gooische H1 10 15 4 3 3 28 26 0
8 Berkel-Rodenrijs H1 10 11 3 2 5 19 21 0
9 Berkel-Enschot H1 10 9 2 3 5 28 37 0
10 Hattem H1 10 5 1 2 7 18 30 0
11 Union H1 10 5 1 2 7 16 28 0
12 Groningen H1 10 4 1 1 8 17 40 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov SV Phoenix H1 14:45 thuis - Veld 1
9 feb !Oefenwedstrijd 12:30 thuis - Veld 1
13 feb !Oefenwedstrijd qui vive 19:30 thuis - Veld 1
16 feb !Oefenwedstrijd alecto 14:45 thuis - Veld 1
8 mrt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
15 mrt ZwartWit H1 n.n.b uit
22 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
29 mrt Union H1 14:45 uit
5 apr Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis
19 apr HC IJsseloever H1 n.n.b uit
26 apr Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
3 mei GHHC Groningen H1 n.n.b uit
10 mei Berkel Enschot H1 n.n.b uit
17 mei MHC EDE H1 n.n.b thuis
24 mei SV Phoenix H1 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 15 september 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
zondag 22 september 2019
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
Groningen H1 Upward H1 1-2
Gooische H1 Union H1 3-1
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
zondag 29 september 2019
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Hattem H1 Gooische H1 3-4
Union H1 Groningen H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
Upward H1 Leiden H1 6-5
zondag 6 oktober 2019
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Ede H1 Upward H1 2-2
Leiden H1 Union H1 3-0
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
zondag 13 oktober 2019
Hattem H1 Leiden H1 0-4
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Upward H1 Phoenix H1 4-1
Union H1 Ede H1 3-5
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
zondag 20 oktober 2019
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
Phoenix H1 Union H1 1-0
Ede H1 Hattem H1 3-2
zondag 27 oktober 2019
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Gooische H1 Leiden H1 2-4
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
zondag 3 november 2019
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
Ede H1 Gooische H1 2-2
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
zondag 10 november 2019
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Union H1 Upward H1 1-4
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
Groningen H1 Ede H1 1-3
zondag 17 november 2019
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Hattem H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Ede H1 Leiden H1 3-2