Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden/Leidse Studs H10 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Gijs Feenstra
Aanvoerder Daan Glass
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht H5 Hoeksche Waard H2 (O) 14:30
Forcial H1 Rotterdam H7 11:45
Groen-Geel H11 Victoria H10 16:10
Leiden-Leidse Studs H10 Krimpen H2 (O) 10:45
Leonidas H29 Derby H3 9:15

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs H10

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17-11-2019 12:30 Leiden/Leidse Studs HJ1 HV Victoria HJ1 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Krimpen H2 9 21 7 0 2 22 14 0
2 Leiden H10 8 19 6 1 1 23 7 0
3 Victoria H10 8 19 6 1 1 20 10 0
4 Derby H3 8 15 5 0 3 33 13 0
5 Barendrecht H5 8 12 3 3 2 16 18 0
6 Groen-Geel H11 8 9 2 3 3 12 13 0
7 Leonidas H29 8 8 2 2 4 6 12 0
8 Leonidas H28 9 8 2 2 5 16 26 0
9 Forcial H1 8 8 2 2 4 10 22 0
10 Hoeksche Waard H2 8 6 1 3 4 14 18 0
11 Rotterdam H7 8 1 0 1 7 4 23 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov M.H.C. Krimpen H2 10:45 thuis - Veld 4
24 nov Hockey Club Rotterdam H7 16:15 uit
8 mrt HC De Hoeksche Waard H2 n.n.b uit
15 mrt HV Victoria H10 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel H11 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub Barendrecht H5 n.n.b thuis
5 apr MHV Forcial H1 n.n.b uit
19 apr H.C. Derby H3 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas H29 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H28 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Krimpen H2 n.n.b uit
14 jun Hockey Club Rotterdam H7 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leonidas H29 Krimpen H2 (O) 0-2
Leonidas H28 Derby H3 0-9
Leiden-Leidse Studs H10 Hoeksche Waard H2 (O) 5-0
Forcial H1 Victoria H10 0-5
Barendrecht H5 Groen-Geel H11 2-2
zondag 15 september 2019
Krimpen H2 (O) Leonidas H28 4-1
Victoria H10 Leiden-Leidse Studs H10 0-4
Groen-Geel H11 Forcial H1 1-1
Rotterdam H7 Leonidas H29 0-1
Derby H3 Barendrecht H5 2-3
zondag 22 september 2019
Leonidas H29 Hoeksche Waard H2 (O) 1-1
Leonidas H28 Rotterdam H7 3-2
Forcial H1 Barendrecht H5 2-2
Leiden-Leidse Studs H10 Groen-Geel H11 2-0
Krimpen H2 (O) Derby H3 2-1
zondag 29 september 2019
Rotterdam H7 Krimpen H2 (O) 0-2
Victoria H10 Leonidas H29 3-0
Hoeksche Waard H2 (O) Leonidas H28 1-1
Barendrecht H5 Leiden-Leidse Studs H10 1-2
Derby H3 Forcial H1 5-0
zondag 6 oktober 2019
Krimpen H2 (O) Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
Rotterdam H7 Derby H3 0-7
Leonidas H28 Victoria H10 0-1
Leonidas H29 Groen-Geel H11 1-0
Leiden-Leidse Studs H10 Forcial H1 3-0
zondag 13 oktober 2019
Victoria H10 Krimpen H2 (O) 5-2
Derby H3 Leiden-Leidse Studs H10 3-2
Barendrecht H5 Leonidas H29 1-1
Groen-Geel H11 Leonidas H28 2-1
Hoeksche Waard H2 (O) Rotterdam H7 4-0
zondag 27 oktober 2019
Leonidas H28 Barendrecht H5 6-2
Hoeksche Waard H2 (O) Derby H3 3-4
Krimpen H2 (O) Groen-Geel H11 3-1
Leonidas H29 Forcial H1 1-2
Rotterdam H7 Victoria H10 1-1
zondag 3 november 2019
Victoria H10 Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
Barendrecht H5 Krimpen H2 (O) 3-2
Leiden-Leidse Studs H10 Leonidas H29 3-1
Groen-Geel H11 Rotterdam H7 3-0
Forcial H1 Leonidas H28 3-2
zondag 10 november 2019
Rotterdam H7 Barendrecht H5 1-2
Victoria H10 Derby H3 3-2
Hoeksche Waard H2 (O) Groen-Geel H11 3-3
Krimpen H2 (O) Forcial H1 3-2
Leonidas H28 Leiden-Leidse Studs H10 2-2