Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden Heren VETC Veteranen 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Maurits Akkerman
Aanvoerder Paul Dwarshuis
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto HA Groen-Geel HA 12:30
Alphen HA Kieviten HB 14:30
Forescate HA Rijswijk HA 11:00
HGC HB Ypenburg HA 10:50
Klein Zwitserland HC Cartouche HC 14:30
hdm HD Leiden HC 16:00

Arbitrage verplichting Leiden Heren VETC

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
24-11-2019 10:30 Leiden Heren 03 L.S.C. ALECTO H2 Philip  Halbertsma
16-11-2019 08:30 Jongens D01 hdm JD1 Philip  Halbertsma
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate HA 9 27 9 0 0 31 9 0
2 Rijswijk HA 9 19 6 1 2 30 14 0
3 Klein Zwitserland HC 9 17 5 2 2 18 11 0
4 hdm HD 9 15 4 3 2 23 17 0
5 Alecto HA 9 15 4 3 2 18 12 0
6 Cartouche HC 9 14 4 2 3 23 18 0
7 Groen-Geel HA 9 13 3 4 2 21 20 0
8 HGC HB 9 12 4 0 5 24 17 0
9 Leiden HC 9 12 3 3 3 19 18 0
10 Alphen HA 9 3 1 0 8 12 38 0
11 Ypenburg HA 9 2 0 2 7 10 31 0
12 Kieviten HB 9 2 0 2 7 7 31 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov hdm HD 16:00 uit
24 nov HGC HB 12:30 thuis - Veld 2
8 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE HC n.n.b thuis
15 mrt L.S.C. ALECTO HA n.n.b uit
22 mrt De Kieviten HB n.n.b thuis
29 mrt MHC Forescate HA n.n.b uit
5 apr Rijswijksche Hockey Club HA n.n.b thuis
19 apr HC Alphen HA n.n.b uit
10 mei Groen-Geel HA n.n.b thuis
17 mei Klein Zwitserland HC n.n.b uit
24 mei HC Ypenburg HA n.n.b thuis
7 jun hdm HD n.n.b thuis
14 jun HGC HB n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Klein Zwitserland HC Rijswijk HA 1-0
hdm HD Kieviten HB 3-0
Alphen HA Groen-Geel HA 2-3
Forescate HA Ypenburg HA 5-0
Alecto HA HGC HB 2-1
Cartouche HC Leiden HC 1-1
zondag 15 september 2019
Leiden HC Alecto HA 2-1
Kieviten HB Cartouche HC 0-7
Rijswijk HA hdm HD 4-3
Groen-Geel HA Klein Zwitserland HC 1-1
Ypenburg HA Alphen HA 2-3
HGC HB Forescate HA 1-3
zondag 22 september 2019
Kieviten HB Leiden HC 1-5
Forescate HA Alecto HA 1-0
Alphen HA HGC HB 1-7
Klein Zwitserland HC Ypenburg HA 2-1
hdm HD Groen-Geel HA 2-2
Cartouche HC Rijswijk HA 2-3
zondag 29 september 2019
HGC HB Klein Zwitserland HC 1-3
Ypenburg HA hdm HD 1-3
Groen-Geel HA Cartouche HC 1-3
Rijswijk HA Kieviten HB 2-0
Leiden HC Forescate HA 2-3
Alecto HA Alphen HA 6-2
zondag 6 oktober 2019
Rijswijk HA Leiden HC 6-1
Kieviten HB Groen-Geel HA 3-3
Alphen HA Forescate HA 0-4
Cartouche HC Ypenburg HA 2-1
hdm HD HGC HB 1-0
Klein Zwitserland HC Alecto HA 0-1
zondag 13 oktober 2019
Alecto HA hdm HD 3-3
HGC HB Cartouche HC 7-3
Ypenburg HA Kieviten HB 1-1
Groen-Geel HA Rijswijk HA 1-4
Leiden HC Alphen HA 4-1
Forescate HA Klein Zwitserland HC 3-2
zondag 27 oktober 2019
Kieviten HB HGC HB 0-2
Rijswijk HA Ypenburg HA 8-0
Groen-Geel HA Leiden HC 1-1
Klein Zwitserland HC Alphen HA 4-0
hdm HD Forescate HA 3-4
Cartouche HC Alecto HA 0-0
zondag 3 november 2019
Leiden HC Klein Zwitserland HC 2-3
Ypenburg HA Groen-Geel HA 3-6
HGC HB Rijswijk HA 4-1
Alecto HA Kieviten HB 3-1
Forescate HA Cartouche HC 3-0
Alphen HA hdm HD 1-3
zondag 10 november 2019
hdm HD Klein Zwitserland HC 2-2
Ypenburg HA Leiden HC 1-1
Kieviten HB Forescate HA 1-5
Rijswijk HA Alecto HA 2-2
Groen-Geel HA HGC HB 3-1
Cartouche HC Alphen HA 5-2