Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden Dames 10 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maud Lammers
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
IJssel D3 Leonidas D21 12:45
Leiden D10 Alecto D7 14:15
Leonidas D20 Rotterdam D6 18:00
Ommoord D3 Bleiswijk D2 (O) 12:30
Roomburg D7 Victoria D10 17:45
Schiedam D10 Groen-Geel D11 12:45

Arbitrage verplichting Leiden Dames 10

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17-11-2019 12:30 Leiden Dames 09 HC Schiedam D9 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bleiswijk D2 9 24 8 0 1 32 21 0
2 Leiden D10 9 20 6 2 1 39 12 0
3 Ommoord D3 9 19 6 1 2 19 14 0
4 Victoria D10 9 17 5 2 2 25 14 0
5 IJssel D3 9 16 5 1 3 23 15 0
6 Roomburg D7 9 16 5 1 3 19 13 0
7 Alecto D7 9 12 4 0 5 27 20 0
8 Schiedam D10 9 12 4 0 5 18 19 0
9 Leonidas D20 9 10 3 1 5 24 36 0
10 Groen-Geel D11 9 4 1 1 7 9 30 0
11 Leonidas D21 9 4 1 1 7 9 31 0
12 Rotterdam D6 9 2 0 2 7 9 28 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov L.S.C. ALECTO D7 14:15 thuis - Veld 3
24 nov Hockey Club Rotterdam D6 10:45 uit
8 mrt Groen-Geel D11 n.n.b uit
15 mrt HV Victoria D10 n.n.b thuis
22 mrt HV Bleiswijk D2 n.n.b uit
29 mrt OMHC D3 n.n.b thuis
5 apr Leidse Hockey Club Roomburg D7 n.n.b uit
19 apr HC Schiedam D10 n.n.b thuis
10 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b thuis
24 mei HC De IJssel D3 n.n.b thuis
7 jun L.S.C. ALECTO D7 n.n.b uit
14 jun Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leiden D10 Groen-Geel D11 6-1
IJssel D3 Rotterdam D6 2-1
Roomburg D7 Ommoord D3 0-3
Schiedam D10 Bleiswijk D2 (O) 4-5
Leonidas D20 Victoria D10 5-5
Alecto D7 Leonidas D21 8-0
zondag 15 september 2019
Rotterdam D6 Alecto D7 0-5
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D20 5-3
Ommoord D3 Schiedam D10 1-0
Victoria D10 Leiden D10 3-3
Groen-Geel D11 IJssel D3 0-6
Leonidas D21 Roomburg D7 0-2
zondag 22 september 2019
IJssel D3 Victoria D10 0-3
Leonidas D20 Ommoord D3 1-3
Schiedam D10 Roomburg D7 2-1
Leiden D10 Bleiswijk D2 (O) 5-1
Rotterdam D6 Leonidas D21 2-2
Alecto D7 Groen-Geel D11 5-3
zondag 29 september 2019
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 1-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-4
Bleiswijk D2 (O) IJssel D3 3-1
Ommoord D3 Leiden D10 0-7
Victoria D10 Alecto D7 3-1
Roomburg D7 Leonidas D20 5-1
zondag 6 oktober 2019
Rotterdam D6 Victoria D10 0-5
Leiden D10 Roomburg D7 1-1
IJssel D3 Ommoord D3 2-2
Leonidas D20 Schiedam D10 4-3
Groen-Geel D11 Leonidas D21 1-2
Alecto D7 Bleiswijk D2 (O) 1-2
zondag 13 oktober 2019
Leonidas D21 Leonidas D20 0-4
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
Bleiswijk D2 (O) Rotterdam D6 4-3
Ommoord D3 Alecto D7 2-0
Schiedam D10 Leiden D10 2-0
Roomburg D7 IJssel D3 0-2
zondag 27 oktober 2019
Leiden D10 Leonidas D20 8-0
Alecto D7 Roomburg D7 3-4
IJssel D3 Schiedam D10 4-0
Victoria D10 Leonidas D21 1-0
Groen-Geel D11 Bleiswijk D2 (O) 1-4
Rotterdam D6 Ommoord D3 0-4
zondag 3 november 2019
Leonidas D20 IJssel D3 1-5
Schiedam D10 Alecto D7 1-2
Ommoord D3 Groen-Geel D11 3-1
Leonidas D21 Leiden D10 3-4
Roomburg D7 Rotterdam D6 3-1
Bleiswijk D2 (O) Victoria D10 3-2
zondag 10 november 2019
Victoria D10 Ommoord D3 3-1
Rotterdam D6 Schiedam D10 1-2
Alecto D7 Leonidas D20 2-5
IJssel D3 Leiden D10 1-5
Groen-Geel D11 Roomburg D7 0-3
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D21 5-1