Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden Dames 03 Reserve 1e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Bas Pinkster
Aanvoerder Anouk Boerma
Aanvoerder Marilène Heijl
Aanvoerder Frederique ten Kate
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
HGC D2 (O) Roomburg D2 9:00
Leiden D3 DSHC D2 (O) 10:45
Leonidas D6 Ring Pass Delft D3 8:30
Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 10:45
Schiedam D2 (O) Rijswijk D2 (O) 10:30
hdm D3 Craeyenhout D2 (O) 11:00
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam D2 9 23 7 2 0 24 10 0
2 Roomburg D2 9 22 7 1 1 34 18 0
3 Rotterdam D2 9 19 6 1 2 19 10 0
4 Craeyenhout D2 8 18 6 0 2 32 13 0
5 Zoetermeer D2 9 17 5 2 2 36 13 0
6 hdm D3 9 15 5 0 4 15 16 0
7 Ring Pass Delft D3 9 14 4 2 3 42 23 0
8 Rijswijk D2 9 11 3 2 4 9 17 0
9 Leiden D3 9 7 2 1 6 11 31 0
10 DSHC D2 9 3 1 0 8 4 28 0
11 HGC D2 9 2 0 2 7 5 35 0
12 Leonidas D6 8 1 0 1 7 3 20 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov DSHC D2 10:45 thuis - Veld 2
24 nov Craeyenhout D2 14:45 uit
8 mrt Ring Pass Delft D3 n.n.b uit
15 mrt Rijswijksche Hockey Club D2 n.n.b thuis
22 mrt HC Schiedam D2 n.n.b uit
29 mrt R.H.V. Leonidas D6 n.n.b thuis
5 apr hdm D3 n.n.b uit
19 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 n.n.b thuis
10 mei HGC D2 n.n.b thuis
17 mei Hockey Club Rotterdam D2 n.n.b uit
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b thuis
7 jun DSHC D2 n.n.b uit
14 jun Craeyenhout D2 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Roomburg D2 Zoetermeer D2 (O) 2-2
Leiden D3 Ring Pass Delft D3 1-8
hdm D3 Rijswijk D2 (O) 0-1
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-6
Leonidas D6 Schiedam D2 (O) 0-4
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 1-0
zondag 15 september 2019
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 3-1
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D6 4-0
Ring Pass Delft D3 HGC D2 (O) 8-1
Rijswijk D2 (O) Leiden D3 0-0
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-2
Schiedam D2 (O) hdm D3 2-0
zondag 22 september 2019
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-6
Roomburg D2 Craeyenhout D2 (O) 3-2
Rotterdam D2 (O) Ring Pass Delft D3 1-0
HGC D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-0
Leiden D3 Schiedam D2 (O) 2-4
hdm D3 Leonidas D6 2-1
zondag 29 september 2019
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2 5-6
Leonidas D6 Leiden D3 0-1
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 2-0
Zoetermeer D2 (O) hdm D3 5-1
Rijswijk D2 (O) Rotterdam D2 (O) 0-1
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 6-0
zondag 6 oktober 2019
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-3
Leiden D3 hdm D3 0-1
HGC D2 (O) Leonidas D6 1-1
DSHC D2 (O) Ring Pass Delft D3 0-6
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
dinsdag 8 oktober 2019
Rijswijk D2 (O) Roomburg D2 1-4
zondag 13 oktober 2019
Zoetermeer D2 (O) Leiden D3 8-0
Ring Pass Delft D3 Craeyenhout D2 (O) 3-6
Rijswijk D2 (O) DSHC D2 (O) 2-1
Schiedam D2 (O) Roomburg D2 4-2
Leonidas D6 Rotterdam D2 (O) 1-2
hdm D3 HGC D2 (O) 3-1
zondag 27 oktober 2019
Rotterdam D2 (O) hdm D3 1-2
HGC D2 (O) Leiden D3 1-5
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-2
Roomburg D2 Leonidas D6 5-0
Craeyenhout D2 (O) Rijswijk D2 (O) 4-1
Ring Pass Delft D3 Zoetermeer D2 (O) 4-4
zondag 3 november 2019
Leiden D3 Rotterdam D2 (O) 1-3
hdm D3 Roomburg D2 3-4
Leonidas D6 DSHC D2 (O) 0-1
Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 2-1
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D3 2-6
zondag 10 november 2019
Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 7-1
DSHC D2 (O) hdm D3 1-3
Rijswijk D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-1
Ring Pass Delft D3 Schiedam D2 (O) 2-2
Roomburg D2 Leiden D3 6-1