Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden/Leidse Studs DJ5 Jong Senioren 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Erik-Jan van Tol
Aanvoerder Lonneke Geurts
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Cartouche DJ2 Zoetermeer DJ3 10:35
HUDITO DJ5 Victoria DJ5 16:00
Leiden-Leidse Studs DJ5 Berkel-Rodenrijs DJ3 16:00
Leonidas DJ5 Victoria DJ9 13:15
Pollux DJ1 DSHC DJ2 14:45
Spijkenisse DJ1 Schoonhoven DJ1 12:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs DJ5

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
17-11-2019 14:15 Leiden Dames DJ3 HC Schiedam DJ3 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs DJ3 9 24 8 0 1 32 9 0
2 HUDITO DJ5 8 21 7 0 1 35 13 0
3 Schoonhoven DJ1 9 19 6 1 2 37 11 0
4 Victoria DJ5 9 15 4 3 2 37 36 0
5 Victoria DJ9 9 14 4 2 3 20 16 0
6 Leonidas DJ5 9 13 4 1 4 16 13 0
7 DSHC DJ2 8 12 4 0 4 16 18 0
8 Cartouche DJ2 9 10 3 1 5 24 23 0
9 Pollux DJ1 9 10 3 1 5 23 30 0
10 Spijkenisse DJ1 8 9 3 0 5 14 21 0
11 Leiden DJ5 8 3 1 0 7 10 35 0
12 Zoetermeer DJ3 9 1 0 1 8 7 46 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Berkel Rodenrijs DJ3 16:00 thuis - Veld 5
24 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ3 11:15 uit
1 dec DSHC DJ2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
HUDITO DJ5 DSHC DJ2 4-2
Schoonhoven DJ1 Victoria DJ5 8-2
Leiden-Leidse Studs DJ5 Victoria DJ9 1-2
Spijkenisse DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ3 1-2
Pollux DJ1 Zoetermeer DJ3 4-2
Cartouche DJ2 Leonidas DJ5 2-0
zondag 15 september 2019
Leonidas DJ5 Leiden-Leidse Studs DJ5 6-0
Victoria DJ9 Pollux DJ1 5-2
Zoetermeer DJ3 Spijkenisse DJ1 2-3
Berkel-Rodenrijs DJ3 HUDITO DJ5 5-1
DSHC DJ2 Schoonhoven DJ1 0-8
Victoria DJ5 Cartouche DJ2 5-5
zondag 22 september 2019
Spijkenisse DJ1 Victoria DJ9 1-0
Schoonhoven DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ3 0-3
HUDITO DJ5 Zoetermeer DJ3 11-0
Pollux DJ1 Leonidas DJ5 0-1
Leiden-Leidse Studs DJ5 Cartouche DJ2 0-10
DSHC DJ2 Victoria DJ5 0-3
zondag 29 september 2019
Victoria DJ9 HUDITO DJ5 1-4
Zoetermeer DJ3 Schoonhoven DJ1 1-4
Berkel-Rodenrijs DJ3 DSHC DJ2 2-1
Victoria DJ5 Leiden-Leidse Studs DJ5 2-1
Cartouche DJ2 Pollux DJ1 4-2
Leonidas DJ5 Spijkenisse DJ1 3-1
zondag 6 oktober 2019
Pollux DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ5 4-3
Spijkenisse DJ1 Cartouche DJ2 3-1
HUDITO DJ5 Leonidas DJ5 4-2
Schoonhoven DJ1 Victoria DJ9 1-1
Berkel-Rodenrijs DJ3 Victoria DJ5 11-2
DSHC DJ2 Zoetermeer DJ3 7-0
zondag 13 oktober 2019
Victoria DJ9 DSHC DJ2 1-2
Victoria DJ5 Pollux DJ1 5-5
Zoetermeer DJ3 Berkel-Rodenrijs DJ3 0-4
Leiden-Leidse Studs DJ5 Spijkenisse DJ1 4-3
Cartouche DJ2 HUDITO DJ5 1-3
Leonidas DJ5 Schoonhoven DJ1 2-1
zondag 27 oktober 2019
Schoonhoven DJ1 Cartouche DJ2 6-0
HUDITO DJ5 Leiden-Leidse Studs DJ5 3-1
Zoetermeer DJ3 Victoria DJ5 1-8
Spijkenisse DJ1 Pollux DJ1 1-3
DSHC DJ2 Leonidas DJ5 2-0
Berkel-Rodenrijs DJ3 Victoria DJ9 1-2
zondag 3 november 2019
Leonidas DJ5 Berkel-Rodenrijs DJ3 1-2
Victoria DJ5 Spijkenisse DJ1 6-1
Cartouche DJ2 DSHC DJ2 0-2
Leiden-Leidse Studs DJ5 Schoonhoven DJ1 0-5
Victoria DJ9 Zoetermeer DJ3 4-0
Pollux DJ1 HUDITO DJ5 1-5
zondag 10 november 2019
Victoria DJ9 Victoria DJ5 4-4
Berkel-Rodenrijs DJ3 Cartouche DJ2 2-1
Zoetermeer DJ3 Leonidas DJ5 1-1
Schoonhoven DJ1 Pollux DJ1 4-2