Hoofdsponsor
Hockey.nl
 

Leiden Heren 08 Res. 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Raoul Niesten
Aanvoerder Sebastiaan Nijenhuis
 

Aankomende speelronde

VRIJDAG 19 APRIL 2019
Thuis Uit Aanvang
Scoop Delft H2 (O) Klein Zwitserland H4 19:30

Arbitrage verplichting Leiden Heren 08

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
19-5-2019 14:15 Leiden Heren VETD HC Ypenburg HA Team
5-5-2019 14:30 Leiden Heren VETD V.M.H.C. CARTOUCHE HD Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Barendrecht H2 16 42 13 3 0 73 19 0
2 hdm H3 16 31 10 1 5 66 44 0
3 Leonidas H21 15 31 9 4 2 62 27 0
4 HUDITO H8 16 30 9 3 4 38 26 0
5 DSHC H8 15 22 7 4 4 50 35 3
6 Dopie H5 15 19 6 1 8 28 42 0
7 Scoop Delft H2 14 19 5 4 5 39 31 0
8 Gouda H2 15 18 6 0 9 41 48 0
9 Leiden H8 15 10 3 1 11 23 69 0
10 Klein Zwitserland H4 14 6 1 3 10 23 63 0
11 Leonidas H22 15 5 1 2 12 23 62 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei Klein Zwitserland H4 10:45 thuis - Veld 3
12 mei Dopie H5 n.n.b uit
19 mei Scoop Delft H2 12:30 thuis - Veld 2
26 mei Hockeyclub Barendrecht H2 14:45 uit
2 jun D.H.C. Hudito H8 16:00 thuis - Veld 4
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Leonidas H22 HUDITO H8 0-4
Klein Zwitserland H4 Scoop Delft H2 (O) 1-6
Leonidas H21 Barendrecht H2 (O) 3-3
Dopie H5 hdm H3 2-1
Gouda H2 (O) DSHC H8 3-2
zondag 16 september 2018
Barendrecht H2 (O) Klein Zwitserland H4 8-1
HUDITO H8 Leonidas H21 3-9
hdm H3 Gouda H2 (O) 8-5
Scoop Delft H2 (O) Dopie H5 3-1
DSHC H8 Leiden H8 3-2
zondag 23 september 2018
Leiden H8 Gouda H2 (O) 0-3
Dopie H5 Barendrecht H2 (O) 0-8
Scoop Delft H2 (O) hdm H3 3-5
Leonidas H22 DSHC H8 0-1
Klein Zwitserland H4 HUDITO H8 0-7
zondag 30 september 2018
Barendrecht H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 5-2
HUDITO H8 Dopie H5 0-2
hdm H3 Leiden H8 10-1
DSHC H8 Leonidas H21 4-4
Gouda H2 (O) Leonidas H22 3-4
zondag 7 oktober 2018
Leonidas H21 Gouda H2 (O) 4-1
Klein Zwitserland H4 DSHC H8 1-4
Barendrecht H2 (O) hdm H3 6-2
Leonidas H22 Leiden H8 3-4
Scoop Delft H2 (O) HUDITO H8 1-2
zondag 14 oktober 2018
Leiden H8 Leonidas H21 2-5
DSHC H8 Dopie H5 11-1
hdm H3 Leonidas H22 7-3
HUDITO H8 Barendrecht H2 (O) 0-0
Gouda H2 (O) Klein Zwitserland H4 3-0
zondag 28 oktober 2018
Dopie H5 Gouda H2 (O) 7-1
Leonidas H21 Leonidas H22 7-0
Klein Zwitserland H4 Leiden H8 3-3
HUDITO H8 hdm H3 2-3
Scoop Delft H2 (O) DSHC H8 3-3
zondag 4 november 2018
Leonidas H22 Klein Zwitserland H4 3-3
Leiden H8 Dopie H5 0-2
DSHC H8 Barendrecht H2 (O) 2-5
hdm H3 Leonidas H21 1-4
Gouda H2 (O) Scoop Delft H2 (O) 1-5
zondag 11 november 2018
Dopie H5 Leonidas H22 5-1
Scoop Delft H2 (O) Leiden H8 6-2
Klein Zwitserland H4 Leonidas H21 1-3
Barendrecht H2 (O) Gouda H2 (O) 6-2
zondag 18 november 2018
Gouda H2 (O) HUDITO H8 1-2
Leonidas H22 Scoop Delft H2 (O) 1-2
Leonidas H21 Dopie H5 2-0
Klein Zwitserland H4 hdm H3 2-4
Leiden H8 Barendrecht H2 (O) 1-6
zondag 25 november 2018
Barendrecht H2 (O) Leonidas H22 9-0
Dopie H5 Klein Zwitserland H4 3-3
hdm H3 DSHC H8 5-0
Scoop Delft H2 (O) Leonidas H21 1-1
HUDITO H8 Leiden H8 3-0
zondag 2 december 2018
HUDITO H8 DSHC H8 2-2
zondag 10 maart 2019
Barendrecht H2 (O) Leonidas H21 4-1
hdm H3 Dopie H5 4-1
HUDITO H8 Leonidas H22 2-1
zondag 17 maart 2019
Dopie H5 Scoop Delft H2 (O) 2-1
Leonidas H21 HUDITO H8 2-3
Leiden H8 DSHC H8 3-0
Gouda H2 (O) hdm H3 5-1
Klein Zwitserland H4 Barendrecht H2 (O) 2-7
zondag 24 maart 2019
Gouda H2 (O) Leiden H8 6-1
HUDITO H8 Klein Zwitserland H4 3-1
hdm H3 Scoop Delft H2 (O) 4-3
Barendrecht H2 (O) Dopie H5 2-1
DSHC H8 Leonidas H22 7-2
zondag 31 maart 2019
Scoop Delft H2 (O) Barendrecht H2 (O) 1-1
Leiden H8 hdm H3 2-7
Leonidas H22 Gouda H2 (O) 2-3
Leonidas H21 DSHC H8 2-2
Dopie H5 HUDITO H8 1-3
zondag 7 april 2019
Gouda H2 (O) Leonidas H21 2-3
DSHC H8 Klein Zwitserland H4 7-2
HUDITO H8 Scoop Delft H2 (O) 2-2
hdm H3 Barendrecht H2 (O) 1-2
Leiden H8 Leonidas H22 2-0
zondag 14 april 2019
Dopie H5 DSHC H8 0-2
Leonidas H21 Leiden H8 12-0
Leonidas H22 hdm H3 3-3
Barendrecht H2 (O) HUDITO H8 1-0
Klein Zwitserland H4 Gouda H2 (O) 3-2