Jeugd
 

Wedstrijdprogramma

Meisjes A
MA2Z - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2
15:30
Uit
MA2Z - Alecto MA1
16:10
Thuis
MA4Z - Pijnacker MA2
15:30
Uit
MA4Z - Wateringse veld MA1
16:10
Thuis
MA5Z - HGC MA7
15:30
Thuis
MA5Z - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA6
16:10
Uit
MA7Z - Catwijck MA3
13:30
Uit
MA7Z - HGC MA6
14:10
Uit
Meisjes B
MB1Z - Cartouche MB1
15:30
Uit
MB1Z - Victoria MB1
16:50
Thuis
MB3Z - Leonidas MB2
17:30
Thuis
MB3Z - Barendrecht MB2
18:50
Thuis
MB4Z - Cartouche MB6
16:10
Uit
MB4Z - Alphen MB4
16:50
Uit
MB5Z - HISALIS MB3
13:30
Thuis
MB5Z - Forescate MB5
14:50
Thuis
MB6Z - Forescate MB4
16:10
Uit
MB6Z - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5
16:50
Uit
MB9Z - Alkemade MB12
15:30
Thuis
MB9Z - Catwijck MB3
16:50
Thuis
Meisjes E
M6E01Z - Victoria M6E1
11:40
Uit
M6E01Z - Craeyenhout M6E1
12:20
Uit
M6E02Z - HDS M6E2
09:30
Thuis
M6E02Z - Klein Zwitserland M6E2
10:50
Thuis
M6E03Z - Catwijck M6E2
11:30
Uit
M6E03Z - Alkemade M6E1
12:10
Thuis
M6E04Z - Alecto M6E2
10:10
Uit
M6E04Z - Klein Zwitserland M6E4
10:50
Uit
M6E07Z - Craeyenhout M6E5
11:30
Thuis
M6E07Z - Catwijck M6E3
12:50
Thuis
M6E08Z - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E6
09:30
Uit
M6E08Z - Cartouche M6E6
10:10
Thuis
M8E01Z - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1
11:30
Thuis
M8E01Z - Catwijck M8E1
12:50
Thuis
M8E04Z - Wateringse veld M8E4
13:30
Thuis
M8E04Z - Voorhout M8E1
14:50
Thuis
M8E05Z - Alecto M8E3
10:10
Uit
M8E05Z - HGC M8E4
10:50
Thuis
M8E06Z - HV Bleiswijk M8E3
16:10
Uit
M8E06Z - Rotterdam M8E9
16:50
Uit
Meisjes F
MF1 - Rijswijk MF3
11:00 - V4
Thuis
MF1 - Cartouche MF3
12:00
Uit
MF2 - Rotterdam MF3
11:00
Uit
MF2 - Klein Zwitserland MF1
12:00 - V4
Thuis
MF3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF4
11:00 - V5
Thuis
MF3 - Rotterdam MF4
12:00
Uit
MF4 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF6
11:00 - V1
Thuis
MF4 - Cartouche MF2
12:00 - V1
Thuis
MF5 - Kieviten MF5
11:00
Thuis
MF5 - hdm MF4
12:00
Thuis
MF6 - Voorhout MF2
11:00 - V6
Thuis
MF6 - HV Westland MF3
12:00 - V5
Thuis
MF7 - Rotterdam MF2
11:00
Thuis
MF7 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MF5
12:00
Uit
Jongens A
JA3Z - Cartouche JA3
18:10
Uit
JA3Z - HGC JA2
18:50
Uit
JA4Z - Victoria JA3
11:55
Uit
JA4Z - Nieuwkoop JA1
12:35
Uit
Jongens B
JB1Z - Victoria JB1
12:45
Uit
JB1Z - hdm JB1
14:45
Thuis
JB4Z - Klein Zwitserland JB3
17:30
Thuis
JB4Z - hdm JB3
18:50
Thuis
Jongens E
J6E01Z - Forescate J6E4
09:30
Thuis
J6E01Z - Cartouche J6E2
10:50
Thuis
J6E03Z - HDS J6E1
12:10
Uit
J6E03Z - Kieviten J6E2
12:50
Thuis
J6E04Z - Kieviten J6E3
13:30
Uit
J6E04Z - Klein Zwitserland J6E5
14:10
Thuis
J8E02Z - Rotterdam J8E3
13:30
Uit
J8E02Z - Klein Zwitserland J8E2
14:50
Thuis
Jongens F
JF1 - Klein Zwitserland JF1
11:00 - V1
Thuis
JF1 - hdm JF1
12:00 - V2
Thuis
JF2 - Rijswijk JF3
11:00 - V2
Thuis
JF2 - Cartouche JF2
12:00 - V1
Thuis
JF3 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2
11:00
Uit
JF3 - HV Westland JF1
12:00
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL HDS M6E2 - Klein Zwitserland M6E2
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Cartouche J6E2 - Forescate J6E4
10:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Catwijck M8E1 - Zoetermeer M8E1
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Catwijck M6E3 - Craeyenhout M6E5
12:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Rotterdam J8E3 - Klein Zwitserland J8E2
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Hisalis MB3 - Forescate MB5
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Voorhout M8E1 - Wateringse veld M8E4
14:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Cartouche MB1 - Victoria MB1
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Alkemade MB12 - Catwijck MB3
16:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Klein Zwitserland JB3 - hdm JB3
18:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Barendrecht MB2 - Leonidas MB2
18:10
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten